Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként sokkal könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként sokkal könnyebb szexpartnert találni mint fiúként? 22 l

Figyelt kérdés

Lányként szinte még a legcsúnyább legkövérebb csajok is pillanatok alatt tudnak találni szexpartnert de fiúként még sármos jó képű vagány srácként is nehézkesen megy.


Talán ez azért lehet ?

Mert a férfiak nagyon nyomulosak nagyon erőszakosan nyomolnak a csajokra kezdeményeznek de nem hagyák azt hogy a csajok kezdeményezenek.

Tehát tegyük fel ha a férfiak nem lennének ilyen erőszakosan nyomolusak akkor kénytelenek lennének a csajok kezdeményezni a férfiaknak udvarolni.



De ez még egyenlőre nem így van hiába élünk nagyon modern világot még nem jutottunk el addig hogy a nők udvaroljanak a férfiaknak vagyis eljuthatunk volna már eddig de a férfiak nem hagyák.


Pl felregisztrálok a badoora vagy bármilyen társkeresőre nem kell neki 1 perc és kapok 5555 üzenetet férfiaktól nagyon erőszakosan nyomolusak ezek a férfiak így nem lehet ismerkedni és szexpartnert találni sem de egyébként magukal tolnak ki a férfiak mert ha hagynák azt hogy mi nők udvaroljunk sokkal nagyobb esélyük lenne szexpartnert találni mert így szinte lehetetlen dolguk van egyrészt azért is mert sok a konkurencia hiszen egy lánynak többen is udvarolnak



2019. máj. 27. 01:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljuk meg egy kicsit másfelől megközelíteni. (FIGYELEM HOSSZÚ LESZ)


Na szóval a férfi ösztöne úgy van beállítva hogy minél több nőnél szórja a magvakat míg a nő úgy hogy megtalálja a legéletképesebb hímet. Ez evolúciós hagyaték minden komplex élőlény ilyen beállítottságú. Erre persze nálunk embereknél bejöttek ilyen dolgok mint a civilizáció meg család modell és minden ilyen hasonszőrű baromság. Ez okozza a kérdés témája mellett azt is hogy a férfiak gyakrabban bámulják a nőket mint fordítva.


Mindemellett fiatalabb korban a férfiak libidója sokkal nagyobb mint a nőké így egy fiatal férfi könyebben érez szexuális izgatottságot egy nő iránt mint fordítva. Ez a korral folyamatosan megfordul (nagyjából 35 és 45 éves kor között van hasonló szinten a kutatások alapján).

A jog és az emberek szemében való megítélés szempontja sem elhanyagolható. Egyértelműen következik az előzőekből. Mind ismerjük a felállást. (ugyebár a közhellyé vált lakat és kulcs példája) De ennek sokszor nincs kifejtve az indoka. Szexpartner keresés során egy férfinak sokmindennek kell megfelelnie hiszen a nőkben több ilyen szempontból az elvárás. (ugyebár a legéletképesebb hím megtalálása) Nőként viszont ebben nagyon egyszerű a dolog mert ha egy nő nem úgy néz ki mint amivel ebevereket lehet ilyesztgetni és igényes magára akkor biztos hogy hamar talál embert. (gyanítom enélkül is megy "csak legyen rajta rés" alapon működni fog) Emellett ha a férfi erőszakosan veszi magához a szexuális viszony elkezdésének "jogát" akkor (ha lebukik) a törvény súlyosan bünteti. Ellenben ha ezt egy nő teszi jogilag ugyanaz a kategória de azért nézzünk szembe a tényekkel: ha egy férfit nemileg erőszakol egy nő akkor a férfi a büdös életben nem vállalja fel mert kiröhögik. Pedig ilyen eset is sok van (személyesen is ismerek egyet). Alapos kutakodás után az internet felfedi hogy bizony sok rejtőzködő férfi áldozat is van akik általában melegek, aszexuálisok, párkapcsolatban élők vagy a nő nem vonzó számukra valamilyen ok miatt (kor, alkat stb.) Persze az abúzusok nagy része nem erőszak de arra is van példa.


Mindemellett van még egy dolog amiről valahogy szó szerint senki nem beszél. Mégpedig az hogy a női testnek (egészen pontosan a puncinak) van egy misztikuma. Ez a szüzesség elvesztéséig (férfiaknál) a legerősebb és onnantól minden együttléttel csökken. Ez a misztikum fordítva fogalmam sincs hogy létezik-e egyátalán de ahogy eddig sikerült a témában informálódnom azt tudom mondani hogy: Nem jellemző.


Remélem segítettem a válaszommal kicsit jobban megérteni a jelenséget.



U.I. Nem kell aggódni mert a férfiak a házasságkötésnél élveznek előnyt. Hiszen az ilyesfajta elköteleződés nagyobb lépés a férfi számára így ebben viszont ők irányítanak.

(A nagyobb lépés nem a szexparnerek számában mérhető hanem az öszönén elnyomásában. A férfi párzási ösztönnek egyértelműen ellentmond az elkötelezett életmód úgyhogy lányok ezt érdemes megbecsülni.)


23F

2019. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

A 11-essel is egyet értek és a 21-esnek is igazat adok.


Amit kiegészítenék:

A nők ha kezdeményeznének, akkor nagyjából a pasik 5%-ánál tennék ezt, akik :

- jóképűek

- izmosak

- sármosak

- jó dumások

- pénzesek

egyben.

Erre a néhány pasira szakadna kb az összes nő a modelltől kezdve a testesebb, kevésbé megnézett lányokig. A maradék 95%-nak pedig nem maradna semmi.


Szóval ez sem működne. Egyébként van rá sok példa, hogy a csaj udvarol a pasinak és szalad utána.


A baj ott kezdődik, hogy mindenki, még a pasik is legtöbbször a legjobbakra próbálnak rámenni. Nekem is akad néha ilyen, pedig nagyon nem vagyok egy címlap pasi... De mivel ezt tudom, nyilván a belsőbb tulajdonságokat is próbálom megismerni és van, hogy a személyiség tesz vonzóvá egy amúgy nem annyira dekoratív lányt. Vannak ducinak nevezett ismerőseim, akikkel igenis lefeküdnék. Persze ha lehetne mellette akkor a vékonyabbakkal is. De nem egy fél dönt. Ha a behálózni kívánt személy jobbnak tartja magát a "vadászó" félnél, akkor valószínűleg lekoptatja... :(


Amíg ez a rendszer működik, ennek kell megfelelni. Egyik napról a másikra úgy sem fog változni a helyzet. Ha változik is, csak kisebb kilengések lesznek. Lehet próbálkozni teljesen ellentétes hozzáállással, de nem fog működni a tudat mélyén lakozó ösztönök miatt... :(

2019. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem futunk össze? Nem vagyok nyomulós és van türelmem udvarolni ;-)

47Ffi

2019. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 orton ***** válasza:

"Talán ez azért lehet ?


Mert a férfiak nagyon nyomulosak nagyon erőszakosan nyomolnak a csajokra kezdeményeznek de nem hagyák azt hogy a csajok kezdeményezenek.


Tehát tegyük fel ha a férfiak nem lennének ilyen erőszakosan nyomolusak akkor kénytelenek lennének a csajok kezdeményezni a férfiaknak udvarolni."


Ez az egyik leghasznosabb amit ilyen csajozós klubokban megtanultam: a nők magukat sem értik. Azóta magam tapasztaltam hogy van aki 1. beismeri ezt és 2. van aki abszolút nincs is képben.



Mint férfi úgy vélem a pasi kezdeményezzen, de ha ráírok neten egy nőre és nincs hasonló humora, nem receptív, akkor további szép napot. Ha élőben szemezek valakivel, vagy szólok hozzá valamit és nem veszi a poént, akkor további szép napot. Hamar lehet szkippelni, aki nem illik hozzám és hamar kerül sorra, aki pedig igen. És mikor egy ilyen helyzet áll fenn, akkor jön az a spéci érzés, spéci bizsergés és tudom hogy ő is ezt érzi.


Túlagyalod. Kezdeményezz ha szeretnél, de finoman, mert egy férfi még jobban meglepődhet ettől. Ha veszi a lapot, nyert ügyed van. Ha nem veszi, akkor 1. vagy töketlen és jobb is így 2. nem tetszel neki/van valakije.

2019. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

21-es tök jól leírta. A Bölcsészkarokon tanítanak amúgy humán etológiát, és ott teljesen jól meg vannak magyarázva ezek a dolgok.

Én is próbáltam leírni párszor, hogy a nők miért nem kaphatók az egyéjszakás kalandokra, de le lettem hurrogva, pontozva. Miszerint mindenki ismer egy csomó egyéjszakás lotyót, aki bárkivel, bárhol, bármikor. Hát, nem tudom, biztos vannak ilyenek. Én nő létemre nem ismerek. Az összes barátnőm igényes, és csak hosszas udvarlás után menne el a férfival.

Persze, lehet mondani, hogy én már öreg vagyok (40), és bezzeg a mai lányok. A "bezzeg a mai lányok" duma már a én fiatalkoromban is ismert volt. Volt is olyan osztálytársam, akinek 13 évesen 28 éves fiúja volt, és persze, hogy már szexeltek is. Nem is értem, anyuka tudott róla, na mindegy.

Viszont a többi lányismerősömnél kb. 16-20 éves korra volt tehető a szüzesség elvesztése. De inkább 18-19. Tehát amit itt akartok, hogy 18-20 éves lánnyal alkalmi szexkapcsolat, gruppennel meg anállal fűszerezve, hát nem tudom. Szerintem a legtöbb lány ebben a korban még a hercegre vár fehér lovon.

Tehát tény, hogyha adott egy huszonéves lány, aki hajlandó alkalmi kapcsolatba belemenni, az ritka, mint a fehér holló, tehát gyakorlatilag bárkit megkaphat, csak arra. Már ha nem olyan ronda, hogy a férfi hányingert kapjon tőle.

2019. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Tehát tény, hogyha adott egy huszonéves lány, aki hajlandó alkalmi kapcsolatba belemenni, az ritka, mint a fehér holló, tehát gyakorlatilag bárkit megkaphat, csak arra. Már ha nem olyan ronda, hogy a férfi hányingert kapjon tőle."


A korosztályod felfogása szerint. Aztán a valóság megint más, ma már nem szokás házasodni se:)

max 2 évig bírják, utána már más kell a szex miatt is...

2019. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szexpartnert talán könnyebb találni a csajoknak, de párkapcsolat terén igencsak hátrányban vannak. Hiszen hiába kapnak 55555 levelet, ha pont az az egy figura nem írt, akiért az ő szívük dobog.
2019. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

26-os: huh, ezt most aztán jól megmondtad a maminak, mi? Azt hiszed, hogy a mi korosztályunk már nem is szexel,mi? Nem vagyok ám olyan öreg, bármikor lecsapom a fiúd a kezedről. Amúgy meg a házasság intézménye az szokás a mai világban is, és a mi időnkben sem 2 randi után házasodtunk. Én személy szerint 3 évig éltem együtt a férjemmel, mielőtt összeházasodtunk.

Amiről te beszélsz az már kb. 100 évvel ezelőtt volt.

Én továbbra sem hiszem, hogy a mai 13-14 éves lányok aktív nemi életet élnének, és 18 évesen már jöhet minden, mert már nem tudsz nekik újat mutatni. Nyilván van ilyen, és régen is volt, de nem ez az általános.

2019. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Jó tudni hogy te ilyen lecsapós fajta vagy😏 vajon hány privátot kapsz?

Lecsapni meg azt lehet akinél nincs rendben valami:)

Régen nem volt ennyi megcsalás mint ma.... a kapcsolatok nagyon ódivatúak lettek....

2019. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A házasságokat hagyjuk:D nyílt statisztika szerint is, 2-3 éven belül válással végződnek:D

De ki az a hülye aki egy ilyen világban meg akar házasodni.... aki naiv tini punci-tunci. Az esetleg...

2019. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!