Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nálatok is elvárja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok is elvárja a barátnőtök, hogy szőrtelenítsetek odalent?

Figyelt kérdés

Új barátnőm van egy hónapja, minden nagyon jó, minden nagyon happy, de azzal stresszel egyfolytában, hogy nyírjam le a szőrt a farkam környékén.

Eddig még egy barátnőm sem állt elő ilyen igényekkel, ettől függetlenül próbálkoztam már vele korábban, de nekem nagyon kényelmetlen, mert pár nap után, mikor elkezd nőni újra a szőr, rohadtul szúr, viszket, stb.



2019. máj. 27. 09:00
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

9: a farkam nem szőrös, hanem a töve, meg herék. Gondolom te sem a tövét kapod be, hanem a makkot😁

Amúgy meg szőrös a combom is, a köldököm alatt a hasam is, szóval elég röhejesen nézne ki egy fehéren világító, csupasz folt.

2019. máj. 27. 10:31
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

#11 nyilván én sem magáról a farokról beszéltem, mivel az nem szőrös, hanem a tövéről...mindegy, te tudod, csak ne csodálkozz, ha elhagy a barátnőd. Ha ennyire nem vagy képes érte, képzelem, mennyire szeretheted...


#10 nem kell ide ez a világmegváltó liberalista szöveg, lehet neked nem visszataszító egy szőrös nemi szerv, nekem személy szerint az és jogom van saját véleményt formálni.

2019. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%

Hát, ha azért hagyja el a barátnője, mert szőrös a farka, akkor szerintem nagy szerencséje az a kérdezőnek, megúszott pár hónap elpazarlást az életéből, az ilyen lányoknak igazán mély érzelmeik lehetnek. :)

Lehet, hogy maradi vagyok, de szerintem a szőr kicseszett férfias és szexi, amit többször mondtam a barátomnak, és miattam szedi le ritkábban (nem parancsoltam rá, és az sem érdekelne, ha nem tenné, de ez nagyon jól esik, hogy meghagyja amiért nekem ez tetszik)

2019. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%

1. »nyilván én sem magáról a farokról beszéltem, mivel az nem szőrös, hanem a tövéről...«


Tévedés, van, akinek a farkára is nő szőr.


2. »mindegy, te tudod, csak ne csodálkozz, ha elhagy a barátnőd. Ha ennyire nem vagy képes érte, képzelem, mennyire szeretheted...«


Így van, ezzel kell fenyegetőzni, hogy elhagyhatja a nője, ha nem borotválja a f_szát. Sőt, eleve korrekt fenyegetni párkapcsolatban egy másikat ilyesmivel. Ez valóban egy normális, értelmes (értelmiségi) kapcsolat, ahol a fanszőrzet nemléte-megléte a fokmérő, és ahol lehet zsarolni a másikat. És, persze, ez a tiszta szerelem jele. Ha szereted a másikat, hát nyilván bármit képes vagy megtenni érte, még olyat is, ami a te farkaddal/p_náddal kapcsolatos, vagy bármely testrészeddel. Akár a melledet is megnagyobbíttatod, ha a pasid úgy akarja, bár neked semmi szükséged rá. Vagy leszedetet a kisajkaidról a felesleget, mert a korlátolt pasid szerint csak a babapunci szép. Vagy a körülmetélteted magad, mert a csajod szerint úgy gusztább a f_sz. Ha nem teszed meg, nem szereted eléggé! Bravó!


3. »nem kell ide ez a világmegváltó liberalista szöveg, lehet neked nem visszataszító egy szőrös nemi szerv, nekem személy szerint az és jogom van saját véleményt formálni.«


Zsigerből szitokszóként használod a liberális jelzőt – ki tudja, miért? –, mint a magyarok többsége, mintha azt mondanád, anarchista vagy felforgató. Közben nem másra formálsz igényt, mint az egyik liberális alapelvre: hadd legyen jogod a véleményedhez. De hát miért ne lehetne? Neked jogod van azt gondolni, amit, nekem is, és mindenkinek joga van annyi p_na- és f_szszőrt magán viselni, amennyit. És attól nem lesz sem igénytelen, sem undorító, legfeljebb te így gondolod a berögzült értékrended, ízlésed (szocializációd) alapján, de ez csak egy szubjektív értékítélet, nem pedig egyetemes érvényű igazság. Tehát ne úgy kommunikáld („alap, hogy szőrtelenítsen az ember”).

2019. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
12: nem hinném, hogy emiatt elhagyna, ennél sokkal intelligensebb mindkettőnk. Egyébként nekem a szőrös puncival sincs problémám, ha igényes a hölgy. Az első barátnőmnek szőrös volt, mert egy pasi utáni időszakban jöttünk össze teljesen spontán. Utána elkezdte borotválni, de nem azért, mert én szóvá tettem.
2019. máj. 27. 11:07
 16/32 anonim ***** válasza:

#10 Ha neked nem igénytelen, nem az én sztorim. Számomra az, ennyi. Nem az határozza meg, hogy mi igényes, és mi nem, hogy milyen évszámot írunk. A tested 2019-ben is izzad, és ha leborotválod a kényesebb területeken, akkor jobb érzetre, könnyebb tisztán tartani.

Felőlem viszont aztán úgy hordod ahogy akarod. Mint ahogy én is mondhatom bárkire azt, hogy szerintem igénytelenség bizonyos területeken meghagyni.

2019. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Az emberiség (kultúr)története másról se szól, csak arról, hogy az évszám (nyilvánvalóan az adott kor) határozta meg, a közgondolkodás szerint mi ízléses/ízléstelen, mi igényes/igénytelen, mi illik/nem illik.


A barokkban például a magára adó, igényes, finom, előkelő úr és úrhölgy szőrtelenített (már csak a lapostetvek miatt is), ellenben évente párszor fürdött, hajat is kábé ilyen gyakran mosott. Az eredeti hajukban hemzsegtek a tetvek, de elfedték a puccos rizsporos parókák, kiküszöbölésükre pedig sokan kopaszra borotválták a fejüket, illetve feltalálták a hosszú nyelű, elegáns fejvakarókat, amivel a paróka alá is be tudtak kurkászni. Mindenki vastagon sminkelt, a férfiak is, a szagok elfedésére gazdagon locsolták magukat parfümökkel. De a micsodájuk szőrtelen volt! (Tényleg, most akkor igényesek vagy se? Az adott kor szerint azok voltak. Mai szemmel nem. Hacsak a szőrtelen p_ina/f_sz nem ír felül mindent.)


A biológiába/anatómiába meg tényleg nem érdemes már belemenni, mert a tudományos tények meg abszolút a szőr meghagyását igazolták több soron.

2019. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

17. Miről beszélsz, hogy a mai világban nem igényes, a borotvált hónalj és szeméremszőrzet? El vagy tévedve.



Akkor bízz a biológiában, a hajadat se mosd meg, mert káros anyagokat tartalmaznak ezek a vegyszerek, fürödni se fürödj, mert úgy egészségesebb, mivel még a vízben is káros anyagok vannak. Ettől pedig érezd magad különlegesnek, és felvilágosultnak. Én pedig ugyan úgy azt gondolom a magadfajtáról, hogy igénytelen.

2019. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%
Tanuljatok már meg szöveget értelmezni😑Nem azt mondtam, hogy azért hagyná el a barátnője, mert szőrös a farka. Hanem azért, mert a srác képtelen annyit megtenni a lányért, hogy a kedvéért levágja. Képzelem, mennyire lehet egy ilyen pasi odaadó egy kapcsolatban, ha már egy ilyen kis kérést is nehezére esik teljesíteni.
2019. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

67 %-os, te e Cseh 2-t nézed, úgyhogy fel is adom.


NYILVÁN nem azért írtam, hogy a barokkban a mai szemmel igénytelenek voltak az emberek, mert borotválták a micsodájukat, hanem mindazért, amit az általános higiéniájukról felsoroltam. A példát azért hoztam fel, hogy lám, volt korszak, amelyben a ma az igényesség netovábbjaként emlegetett intim szőrtelenítés dívott, mégis borzasztó volt az általános testi higiénia színvonala.


Azt meg nem tudom, ki állította, hogy ne mossunk hajat, meg ne fürödjünk. Én pont azt állítom, hogy a fürdés, a szappan, a sampon, a fülpucolás, a körömvágás, a kilógó orr- és fülszőr eltávolítása, a dezodor, a parfüm használata az igényes ember ismérve, a fanszőrzet meg ízlés/választás dolga, nem higiéniai kérdés. Illetve annyiban az, hogy a fertőzésektől véd, tehát higiénikusabb, mint a csupaszság, ugyanis ez (is) a funkciója, de senkit nem akarok rábeszélni, felőlem borotválja, aki akarja, én is borotváltam sok-sok éven át, mert úgy akartam, de hiba volt azt gondolnom bármikor is, hogy ez az igényesség ismérve.

2019. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!