Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nálatok is elvárja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok is elvárja a barátnőtök, hogy szőrtelenítsetek odalent?

Figyelt kérdés

Új barátnőm van egy hónapja, minden nagyon jó, minden nagyon happy, de azzal stresszel egyfolytában, hogy nyírjam le a szőrt a farkam környékén.

Eddig még egy barátnőm sem állt elő ilyen igényekkel, ettől függetlenül próbálkoztam már vele korábban, de nekem nagyon kényelmetlen, mert pár nap után, mikor elkezd nőni újra a szőr, rohadtul szúr, viszket, stb.



2019. máj. 27. 09:00
1 2 3 4
 31/32 DreamWeaver ***** válasza:

Kettő tanulságot vontam le a 28as hozzászólásból:


1. Egy alacsony öntudatú társadalomban, mint amilyen a miénk is, az a legfontosabb, ami jó pontokat hoz a szociális közösségekben. És ha az önkárokozás hoz jó pontokat, akkor ez olyan dolgokat képes maga mögé utasítani, mint az egészség, vagy a párkapcsolati összetartozás.


2. A nőiségnek is súlya van, sokan nem bírják el azt, inkább leteszik és maguk mögött hagyják.


És végül filmajánló mindenkinek! Ha még nem láttátok, mindenképpen nézzétek meg Roman Polanski "Le Locataire" c. alkotását. Anno a tévében "Bérlő"-ként, nCore-on "Lakó"-ként van fordítva a címe. Röviden arról szól, hogy ha valakire sokan, sokszor ismételnek valamit, a végén az illető azzá válik. Szómágia. Szocio-pszichotriller. Zseniális. És maga Polanski játsza a főszerepet.

2019. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutna ilyet elvárni a barátomtól.
2019. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!