Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnek csak oráltól van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek csak oráltól van orgazmusa az kudarc a pasinak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok hüvelyi orgazmusra.

2019. máj. 29. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, szeretek nyalni. Utána csak lenne szex, gondolom.
2019. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, élvezem is. Csak éppen elmenni nem tudok.
2019. máj. 29. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki szeret nyalni annak még akár izgalmas is lehet...
2019. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Solvi ***** válasza:
100%

Szeretek szájjal adni, nem kudarc ha csak attól mennél el, viszont utánajárnék hogy mitől tudnál szex közben is élvezni.


Fontos hogy te se éld meg kudarcként, ne stresszelj és próbálkozzatok ketten vagy te egyedül rájönni, ne hagyd/hagyjátok annyiban.

2019. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a nők nagyobb része nem képes a hüvelyi orgazmusra.
2019. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Amelyik férfi egy csöppet is képben van a nő anatómiájával kapcsolatban az tudja, hogy kizárólag a csikló az a szerv, ami a szexuális élvezetet biztosítja a nő számára. Úgyhogy szerintem természetes dolog, ha egy nő csak úgy képes elélvezni, ha a csiklóját stimulálják.

Akik aktus során eljutnak az orgazmushoz azok is csikló orgazmust élnek át, csak közvetetten éri inger a csiklót.

Az a bizonyos misztikus g pont sem létezik, ahogy azt sokan gondolják. A csikló izgalmi állapotban a férfi nemi szervhez hasonlóan megduzzad és ráfeszül felülről a nő hüvelyére. Így mikor a hüvely egy bizonyos pontját stimulálják az ingerek áttevődnek a csiklóra és ez okozza az orgazmust.

Sokan írják, hogy meg lehet különböztetni a csikló orgazmust a hüvelyitől mert van eltérés a két érzés között. Ez azért van mert orális szexnél illetve a csikló kézzel történő ingerlésekor közvetlenül éri inger a nő gyönyörszervét, még ujjazáskor, vagy aktus során közvetve.

2019. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért volna gond? Szépen leszop aztán aludjunk.
2019. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, én még nem találkoztam hozzád hasonlóval.

Mivel eddig nem volt ilyen partnerem, így én speciel annak élném meg. Azért is bírom sokáig, hogy a másik egy menet alatt többször elmehessen.

2019. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!