Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szerintem fura viselke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem fura viselkedés?

Figyelt kérdés

Tegnap a lányom fiúja csuromvizesen érkezett meg hozzánk. És mondtuk neki hogy öltözzön át, de konkrétan a nappaliban tette meg ezt, ott előttem ledobálta mindenét. Rá kellett volna szólnom?

N



2019. máj. 30. 11:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
És miután ledobta a ruháit mit vett fel? Vagy elkezdett egy szál faszban rohangálni a lakásban?
2019. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Felnőtt nő vagy, szültél is, szűz sem lehetsz, szóval biztos nem láttál semmi olyant, amit eddig még sosem.

Valóban jobban tette volna, ha a lányod szobájában vetkőzik le, de a jelek szerint jól ráérzett arra, hogy ez rád mennyire nagy hatást gyakorol majd.

2019. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kisördög1 ***** válasza:
80%
A hasonló szitukat a felnőtt nők szokták tudni kezelni. Vagy a megerősítést várod a folytatáshoz?
2019. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Sántít a sztori. Megérkezett hozzátok vizesen (gondolom esett az eső), ledobta a ruháit a nappaliban. Igen, és utána mit vett fel????
2019. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%

Tzdod mit akart?

Helikoptert beindítani!

3...2...1... START!!!

😂😂😂

2019. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet,a lányod bugyiját és kombinéját/pólóját vette fel?
2019. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!