Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális viselkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális viselkedés a férj részéről? Mit tehetnék még, hogy változzon a hozzáállása a szexhez?

Figyelt kérdés

Van egy két éves gyerekünk, akivel itthon vagyok. A férjnek 8 órás irodai melója van. Mindketten a harmincas éveinkben járunk, kb. 5 éve vagyunk együtt.

Szex havi 1-2, az is csak hétvégén és menseskor semmi. Én jobban vágynék rá, többször, ő fáradt, nincs kedve, stb. Régebben se volt hatalmas libidója, de heti 1-2 szex az megvolt.

Legutóbbi sztori: este van, gyerek alszik, ketten fekszünk a kanapén a nappaliba, feszt netezik a telefonján, végre lemerül, mondom szuper, beteszünk egy filmet, 10 perc után látom csukva a szeme, gondoltam magamban, k...c nem lesz, de azért én kényeztetném, egy darabig simogattam, stb. amikor le akartam venni a nadrágját, akkor bunkón odavágja: "Mit akarsz?"

Hasonló már volt többször. Fehérneműs csábítás se jött be nála, masszázst már meg se próbálom sztem...


Ugyanannyi kiló vagyok, mint a gyerek előtt, minimálisan változott csak a testem, semmi csík nem lett, hasam lapos, stb. mellem lett kisebb kicsit, de amúgy popsi párti volt mindig is. Tökre igyekszem, hogy az egész napos (dac korszakos) gyerekkel való foglalkozás, a főzés, a takarítás, mosás-teregetés mellett nőnek érezzem magam és úgy is nézzek ki, ne mint egy boszorka. Próbálom, próbálnám kondiba hozni magam, kicsit tornázni, amíg alszik du. a gyerek. Ebbe ő tudna segíteni, sokáig kondizott, most is karban tartja magát, ért is hozzá mit-hogyan kéne mozogni.

De folyamat azt kapom, hogy értetlenkedik, hogy miért nem jó így, miért akarok jobban kinézni, neki tetszek így, stb.

Van két szuper mama, akik alig várják az unkát, de alig lehet rábeszélni, hogy néha vigyük el, legyünk kettesben is, max. csak akkor akarja, ha valami dolog van, mert ő kevesebbet van vele. Amúgy jó apa, imádja a gyereket. És a fentiektől eltekintve jól működik a kapcsolatunk.

Privátokat nem kérek és a megcsalás sem opció.


2019. jan. 13. 13:17
1 2
 1/13 alonelyman ***** válasza:
17%
Ti nők mikor értitek már meg hogy éveken át ugyanazzal a nővel szexelni unalmas , egyértelmű ,hogy elmúlik vágy izgalom, főleg 5 év alatt....
2019. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez van amikor a nő nem megfelelő partnert választ. Én szexelnék minden nap, de nekem meg nincs kivel. Egy nő sem akar megismerni pedig ha tudnák...
2019. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hullik a hajam, véreset pisilek, nem érzem a jobb lábamat. Fentiektől eltekintve jól működik az egészségem. Kb. ilyen a helyzeted. A kapcsolatod lényegében halott.
2019. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem poció a megcsalás? Egész napját nem töltöd vele, honnan tudod mit művel melóban?


Vagy te is az a típus vagy aki egész nap hívogatja telefonon? Nem lehet, hogy kis szünet kellene a kapcsolatban, ahelyett, hogy ráerőlteted magad? Távolodj el, ha tényleg kellesz neki, akkor kűzdjön érted és fog is.


Amúgy beszéltél már róla neki a problémáidról sex terén?

2019. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Iroda? Miniszoknyás cica baba? Én a helyedbe gyanakodnék.
2019. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hívogatom telefonon... de messengeren szoktunk beszélni, de nem folyamatosan egész nap.


Amúgy van csomó közös érdeklődési körünk, szeretünk együtt lenni, programozni, kirándulni, ritkán veszekszünk és csomót tudunk beszélgetni, na meg szeretem és úgy érzem ő is, a fenti problémáktól eltekintve nincs más gondunk.

2019. jan. 13. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es, én megértem, de az ilyeneknek akkor nem kell házasodni.Vagy nem kell erőltetni a házasságot tovább, ha nem képesek már kívánni azt, akit elvettek.Nem kötelező a házasság, aki meg belemegy az bizony számoljon azzal, hogy a házastársa bizony rendelkezik a (rendszeres) szex igényével.
2019. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz, mi még nem voltunk házasok az exemmel és gyerekünk sincs persze, de ezt leszámítva ugyanaz a helyzetünk. 4 év után szakítottam vele, mert már lelkileg se éreztem magamhoz közel, nemhogy testileg.
2019. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ok, este elutasította/elutasítja a szexet. De máskor sem akarja, pl. reggel? Akkor is fáradt?
2019. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 8 Lelkileg minden stimmel, igazából testileg is, ha arra kerül a sor, beindít, stb. de jobb lenne többször... ill. kihasználni az alkalmakat.


# 9 Az leírt eset másnapján próbálkozott reggel, de még az elején felébredt a gyerek, ahogy az esetek 90%-ban, amikor reggel szeretnénk csinálni valamit. (Kiabálva hív minket.) Ezért örülnék, ha többször elvinnénk mamázni.

2019. jan. 13. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!