Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen van még esélyem barátnővel elveszteni?

Figyelt kérdés

Vagy csak prosti fekszik le egy ilyen öreg szűzzel?

Hiába keresek barátnőt már rég óta, nem jött össze semmi. Csak petting.


2019. máj. 30. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, várj vele. :)
2019. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen sikerült.


Előtte én is azt hittem, hogy soha nem fog összejönni. Szerintem még ebben a 20-25 közti kategóriában van rá valamennyi esély.


25/F

2019. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nem keseredsz el és nem az motivál, hogy végre legyen valaki, van önbizalmad akkor még lehet
2019. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi pasim egy hónapra volt a 23-tól mikor összejöttünk és lefeküdtünk. Mindketten szűzek voltunk. Csak találd meg a megfelelő lányt :)
2019. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet még 23 éves szűz lányt találni amúgy?
2019. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: sehol, de magára érti, hogy szűz.
2019. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Jesszusom, még hogy öreg,... Az öregek azok, akik már 70 évesek is elmúltak. És ne a szüzességen görcsölj ennyire, mert úgy elég nehéz és ez nem verseny. Az meg rág rossz, hogyha csakis, vagy főleg a szüzesség miatt. Ne mások miatt tedd.
2019. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!