Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti meg szoktátok bámulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok bámulni tömegközlekedési járművön, ha egy nő/lány szoknyájába vagy blúzába belátni?

Figyelt kérdés
Lesve oda-oda pillantotok? Vagy jól megbámuljátok? Vagy csak ha "jó csaj"? Érdekel, ha észreveszi? Mit szoktatok gondolni: szándékos (és mondjuk ezért nyugodtan nézhető), vagy biztos, csak véletlenül ült úgy?

2019. máj. 31. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán. Ez alap. :D
2019. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén ki nem nézi meg
2019. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oda szoktam pislogni, de volt már, hogy tartottam attól, hogy észreveszi, és nem néztem feltűnően. De idegesített, mert túl messze volt ahhoz, hogy gyorsan rá tudjak fókuszálni, de túl közel, hogy ne legyek feltűnő (legalábbis akkor én így éreztem) :D
2019. máj. 31. 01:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, odanézek, de nem feltűnően bámulom.
2019. máj. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem akarná hogy megnézd, nem rakná ki. Ugyan ezt mondtam annak a tinilány anyjának aki lecseszett engem, mert pofátlanul stíröltem a villamoson.

1 aki így öltözik, az nem lány hanem nő.

2. Miért engedi hogy a 15 éves lánya így öltözködjön?

3. Ha nem akarja hogy megbámulják, miért teszi ki a mellét, mint portékát a piacon?

2019. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Nem bámulok sose egy lányt sem nem vagyok idota alpári ember.
2019. máj. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltűnően megnézem...
2019. máj. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem.
2019. máj. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5-ös, mi volt rá a válasz?
2019. máj. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Én nem, mert csak provokáció okán öltöznek úgy a nők, azért, hogy legyen miért felháborodniuk. Kultúráltabb országokban még a bokájuk sem látszódhat ki, igen, és ezzel csomó balesetet lehetne elkerűlni, anno én is majdnem felmentem a padkára mert egy jó kis hölgyet néztem, azóta rájuk sem nézek. Balesetveszélyes.


21/F

2019. máj. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!