Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért a tömegközlekedési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tömegközlekedési eszközökön kell egymást a legjobban szeretni?

Figyelt kérdés

bármikor utazok valamin, legalább egy párt mindig látok, akiknek sosem elég egymásból


mégis mi a fenének a buszon/villamoson/stb. kell egymásba mászni a legjobban, nem lehet megvárni míg kettesben maradnak? ezért is magánélet, mást nem érdekel az ő magánéletük



2016. dec. 9. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Majd egyszer te is megtapasztalod :D
2016. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

nem teljesen mondanám barátnőmnek, de volt egy lány akivel hasonló kapcsolatunk volt, amikor utaztunk akkor érdekes módon kibirtuk amíg legalább le nem szálltunk ;)

2016. dec. 9. 22:35
 3/5 Camorri ***** válasza:
48%

Hát ha neked nem tetszik, akkor nem muszáj nézni.

Vannak olyan párok, akik nem csak dísznek tartják a másikat (semi utalás vagy támadás), és az első pár hónapban 1 percet is nehezen viselnek el egymás nélkül.

2016. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
A szerelem természetes része az életnek, akárcsak a szex. Nem rég volt egy olyan eset, hogy egy csávó elkezdett jojózni a metrón és az öregasszony rászólt, mert ez őt rettentően zavarja. Ugyanennyi értelme van ennek, azt, hogy egymásra másznak, teljesen természetesnek kéne tekinteni. Szomorú vagyok ilyenkor. Azon se kéne meglepődni, ha szeretkeznek a szemed előtt, nem hogy azon, hogy egymásra másznak. Polinéziában természetes, hogy szexelnek az utcán, de mi ebben a baj? Itt, nálunk mi van? Egy pár szexelne az utcán, megbüntetnék. Ha meg elmész a háborúba és halomra ölöd az embereket, azért KITÜNTETÉST KAPSZ. Ezen gondolkodj el, hogy miért lett a szeretet erkölcstelen?? :D Milyen különbözők vagyunk, nekem pont, hogy feldobja a napomat, amikor ilyet látok. :D A korhatárnak is ennyi az értelme, kitalálták, hogy ezt szégyellni kell, és így kell hozzáállni, bár velünk születik... Üljél csak a vonaton mogorván, nehogy jó kedved legyen, az erkölcstelen és zavar másokat!!!!!
2016. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Kis hippi köcsög XD. Rühellem én is amikor ott cuppognak a hátam mögött meg már egymás tarkóját nyalják vagy csak simán nem lehet elmenni mellettük mert ők ölelkeznek elfoglalják a folyosót és se kép neki se hang amikor meg arréblököm mert meguntam néznek rám mogorván.
2016. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!