Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszólítás tömegközlekedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítás tömegközlekedési eszközökön. Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit gyakran látok a HÉV-en munkából hazafelé menet. Eddig nem mertem odamenni hozzá, mert jó eséllyel elküldene. Nem vagyok az a típus aki fél a lányoktól, de eddig mindig ismerettségi körön belül próbálkoztam, így még nem. Hogyan tegyem, hogy ne legyek tolakodó és még esélyem is legyen?


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 5. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nek irtal arrol, hogy barmifele kontaktod lenne vele. Szemezes, mosolygas, barmi. Ha van, es viszonozza, akkor odaulsz melle es eloszor koszonsz. Majd elmondod, h mindig latod itt, es gondoltad beszelgetni kezdesz vele. Ennyi.
2016. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, első alkalommal volt, szemezés, mosoly. Azóta viszont csak akkor látom meg ha már leszálltunk, vagy hozzám képest a kocsi másik végében szokott ülni
2016. júl. 5. 17:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És volt visszamosoly? Mert akkor menj oda!
2016. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Alakíts ki egy szitut, hogy rá tudj hosszan (3-4 mp) mosolyogni, pl ülj közel, de ne mellé, vagy állj tőle pár méterre, menj el előtte. Ha visszamosolyog/rádnéz még egyszer ezután, akkor menj oda, mondd, hogy sokszor láttad itt, mindig felbuktál valamiben, miután rádmosolygott, nincs-e kedve egy kávéhoz.
2016. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ő részéről szemezés és egy fél mosoly volt...de csak mert pont akkor szálltunk le...viszont ha nincs mellette hely, na akkor hogyan? Tudom, hogy hülye kérdés, de mint írtam, így még nem próbálkoztam lánynál
2016. júl. 5. 18:10
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Mellé egyáltalán ne ülj, csak amikor már adta a zöldlámpát.
2016. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogyha megadja a jeleket, hogy mehetek, de nincs mellette hely. Várjam meg amíg leszallunk?
2016. júl. 5. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Ja, akár ott szállsz le, akár nem. Valakinek idegesítő tud lenni, ha odaállsz a szájába. :D Másrészt véletlen van egy döccenés, ráesel... :D
2016. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugyanott szoktunk leszállni (többnyire). Sőt, ugyanerre lakhat a környéken (vagy legalábbis sokat jár errefelé), mert egy darabon mindig ugyanarra megyünk
2016. júl. 5. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem megy máshogy, jöhetnek ezek a bénácska próbálkozások is egyébként, hogy ejts le előtte valamit, ha felveszi, komál. :D
2016. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!