Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasi tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Régóta vonz a dolog, de még nem volt szerencsém kipróbálni. Sokan mondják, hogy egy idősebb pasival jobb a szex mint egy fiatallal. Igaz ez? Ha igen/ha nem, miért?

(Tudom hogy elég sokan feltették a kérdést, de ahhoz képest elég kevés érdemleges válasz született)



2019. máj. 31. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
#6-os vagyok és pont arról beszéltem, amit 8-as válaszoló írt. Ezek közül nehogy evidensnek vegye valaki, hogy ezek csak "idősebb" tulajdonságok :D Bár nem tudom itt mit jelent az idősebb és persze nem mindegy hogy a lány 15 éves vagy 25, de az ilyen 40+ éves paliknál már kibújik a szög a zsákból, mert azt már nem lehet arra fogni hogy nem létezik 10 év korkülönbségnél közelebb valaki, aki érzelmileg közel áll, ijedős és nincsenek érett témái. Az már tuti hogy magyarázkodás, ráadásul pont ezt tudják kihasználni a még nem sokat tapasztalt fiatal lányoknál (nem olyan bonyolult ám előadni egy 2 generációval fiatalabb lázadókorban lévő lánynak, hogy milyen intellektuálok és bölcsek vagyunk, csak ők akkor ezt még nem látják jól át). Ez különösen igaz a gimikben nem ritka tanár-diák kavarásokra, nekem is volt ilyen tanárom. Csak én azt is tudom miért "vonzódtak" még karrier előtti tinilányokhoz amitől odajutottak életpályájuk során, és ott sokkal elmélyültebb aggályok is felmerültek annak ellenére, hogy megadták azt amit akartak tőlük, szenvedélyt, szexuális tapasztalatot... az érzelmi fejlődésre viszont rohadtul kockázatos ez a lány számára hosszú távon, a felelős szülők se véletlenül próbálják óvni az ilyenektől a lányukat, annak van komoly oka is. Sajnos itt a fórumon viszont már szinte gyakrabban tapasztalom hogy az idős palik nagyobb divat és leszólják azt ha valaki idetéved és leírja a fontosabb dolgokat, mert a látogatók egyik része pont ilyen kiégett könnyű numerára hajtó, egzisztenciálisan megakadt férfi aki ide jár szex témában fórumozni, a másik meg a fiatalabb lányok akik szintén keresik a magasabb státuszszimbólumokat és ezzel összefüggésben kiállnak az idősebbeket kereső jogaik mellett a többi körülményt mind mellőzve.
2019. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%
#11! Elmész te a jó büdös fenébe a fellengzős dumáddal! A kis naivak!? Hm....
2019. jún. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg az a középkorú pali menjen a fenébe, aki a naivabb 16 évesekre hajt, kihasználja őket és beeteti őket, akik életbeli tapasztalatlanságuk miatt még megtisztelve is érzik magukat emiatt. 40 évesen nagyon gáz, ha valakinek az a legtöbb kompetenciája, hogy jobb szexben mint egy kezdő. Ezek sajnos olyan területek, amikről akkor is beszélni kellene, ha sok családi veszekedést meg tinirohamot okoz, mert fontosabb annál. Azt pedig, hogy a szülők tudta nélkül, ezek az alakok itt majomkodnak a fórumon, és arra buzdítják névtelenül a többieket, hencegnek ráadásul hogy milyen agg-fiatal kufirckirály szexistenek az iskolás lányok körében, és erre vannak is vevők, kifejezetten aggályosnak találom! :(

Igen, utolsó, ezt akkor is fontos lenne terjeszteni, ha neked nem tetszik.

2019. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!