Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek felnőttként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek felnőttként egy ilyen beindult tinivel, hogy kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Olykor megesik, hogy a tini, fiatal lány annyira be van indulva, mintha az ördög bújt volna belé. Voltatok már egyik vagy másik helyzetében? Mármint, felnőtt férfiként vagy fiatal lányként éltetek meg ilyen szituációt? Mi lett a vége?


https://www.youtube.com/watch?v=NCZuYS-9qaw&list=RD4rUrYN4cn..



2019. jún. 1. 00:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Voltam, engedtem hogy kitombolja magát, és utána szépen lassan befékeztem, hiszen még tini nem ismeri a határait nem tudja hogy mit bír..
2019. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Voltam ilyen helyzetekben nem is egyszer. Nagyon kellemetlenül éreztem magam ilyenkor! Pasi énem hajlott volna rá, hogy belemenjek a játékba, de az eszem mindig felülkerekedett.

Főként 25-35 éves korom között voltak ilyen helyzetek, de manapság is előfordul negyvenes éveimben.

Hol gyengén adják elő a fiatal lányok, nők, hol pedig nagyon durván, akiken látszik bármire képesek lennének az adott helyzetben.

A legrosszabb, mikor a visszautasított lány, fiatal nő nem tudja feldolgozni a nemleges választ, a lerázást. Van aki durván reagál, van aki úgy kíván zavarba hozni, hogy bosszúból ellenem fordul.

Egy ilyen lánytól jó pár évvel később, azt kaptam a képembe, hogy én kihasználtam őt fiatalon, visszaéltem a helyzetével. :-o Én? Visszakérdeztem, mivel használtam ki, mivel éltem vissza részletezné, mire gondolt? Nem tudta megmondani, érvekkel alátámasztani. De csak mondta, ismételte, kihasználtam a helyzetet, amikor ő 16 éves tini volt. Hiába kérdeztem tőle, szerinte, mi volt köztünk a beszélgetésen kívül? Mert testi kapcsolat semmilyen nem történt soha, még egy csók, de még egy kézfogás sem. Vizuálisan sem történt semmi, azaz nem vetkőzött le előttem vagy én ő előtte. Beszélgettünk, ő pedig be volt indulva és nagyon durván flörtölt. Mondhatni, túl tolta a dolgot. Én leráztam, de ő valahogy másképp emlékszik erre.

A frászt hozta rám, amikor ezt előadta! Azt hittem feljelent vagy ilyesmi, de nem tette.

Nagyon tartok egy ilyen bosszúszomjas nő teremtette helyzettől. El nem tudom képzelni, miként lehet ezt kivédeni! :-o

Fiaimnak nem is tudom, milyen tanácsot adja ilyen esetekre. A beindult tini csajokra csak azt lehet, próbálják meg leállítani, de legfőképp elkerülni az ilyen csajokat!

2019. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

"A beindult tini csajokra csak azt lehet, próbálják meg leállítani, de legfőképp elkerülni az ilyen csajokat!"

Vagy hazudhatod azt, hogy meleg vagy.

2019. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Először kissé lehűtöttem, s tisztáztuk, mit akar. Ha csak elgurult a gyógyszer, akkor tisztáztuk. Ha nem, akkor belementem.


42/F

2019. jún. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Két nagy büdös pofont neki.
2019. jún. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nyuszicsibe ugye tudod, hogy a való életben ilyen nincs? :D Kapcsold ki kicsit a gépet, és menj ki a szabadba. Végre süt nap! :)
2019. jún. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha bejön a csaj meg kell dugni, ha nem akkor még le kell lépni.
2019. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De az ilyen kis beindult tiniknek le kéne vezetniük valahogy másképp izgatottságukat vagy miket... meg vannak rá a módszerek!
2019. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Volt már hogy ilyeneke voltunk egy baratnommel. Egy hotel éttermi részen találkoztunk rgy külföldi edzsovel és elkezdtünk vele borozni :D
2019. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nagyon egyszerűen le lehetne vezetni kizavarni a kertbe kapálni gyomlálni mert a fiatalság azt sem tudja hogy amit eszik fán terem vagy a gólya hozza de a dugás nagyon megy 14-15 évesen már
2019. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!