Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek felnőttként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek felnőttként egy ilyen beindult tinivel, hogy kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Olykor megesik, hogy a tini, fiatal lány annyira be van indulva, mintha az ördög bújt volna belé. Voltatok már egyik vagy másik helyzetében? Mármint, felnőtt férfiként vagy fiatal lányként éltetek meg ilyen szituációt? Mi lett a vége?


https://www.youtube.com/watch?v=NCZuYS-9qaw&list=RD4rUrYN4cn..



2019. jún. 1. 00:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

6;

Ezek szerint beléd még nem volt szerelmes tinilany.

Van ilyen. Tenyleg mindenre képesek..

2019. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha már elmúlt 14 akkor nem állnék ellent!
2019. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Magamhoz ölelném, lenyugtatgatnám, világbéke 😁
2019. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
Sosem voltam nõvel, nyilván nem állnék ellent neki! Nem ettem bolondgombát, hogy életem legnagyobb lehetõségét kihagyjam! "Gyere nyuszibaby, mert már nem bírom tovább én sem!" Valami ilyesmit mondanék neki.
2019. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szmuki ***** válasza:
74%

Én voltam ebben a helyzetben adta az utalásokat a tánctanárom ,mindig tapizott,velem táncolt. Húzta az agyam én is elkezdtem az övét utána minden tánc óra után a tesi szertárban lerendeztük egymást. Egyszer majdnem lebuktunk mert jöttek a takaritók,de igazából tesitermet nézték meg h kell e takaritani vagy tisztanak tunik. Így ment ez mindaddig amíg el nem ballagtam utána még 2 évig néha-néha vett ki egy szobát és találkoztunk. Ott lett vége hogy időközben szerelmes lettem ,de úgy Isten igazán. 15 voltam (8.-os) 17 éves koromig tartott,ő egy nagyon sármos 30-as pasi volt. Nem bánom,ő sem bánja,izgi volt és iszonyat jó.:)



20N

2020. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Riba...😬🙄
2020. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!