Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önbizalomhiányos vagyok ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos vagyok ezek szerint?

Figyelt kérdés

15-18 éves korom körül el sem tudtam képzelni azt hogy valaha lány testéhez jutok. Nem tartom magam annyira vonzónak. Viszont 20 évesen megtörtént a csoda, lefeküdtem egy lánnyal, de csak egy kaland volt. Ez valamennyire segített mert így már nem olyan elképzelhetetlen a női test. Meg hogy van olyan lány akinek bejöttem. Összesen 3 lánnyal voltam és mindegyik nagyon szép volt. Viszont párkapcsolatom nem volt még, és úgy érzem nem is lesz. Nem azért nem szeretnénk hanem, egy lánynak sem fogok kelleni párnak.

Önbizalomhiányos vagyok szerintetek? Ezt ki lehet nőni?


2019. jún. 1. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen..ez lehet onbizalomhiany..meg ha lesajnalod magad ennyire, az a kisugarzasodon is látszik.

Most hány éves vagy? Mi nem tetszik magadon? Azon javíts.

2019. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eddig voltál 3 nagyon szép lánnyal. Nem úgy tűnik, hogy senkinek sem kellenél. Van, akinek egy nem szép lány sem jut.

Legalább tudod, hogy nem a külsőd a probléma. Miért nem jöttél össze egyikkel sem hosszú távra? Mi volt a gond?

2019. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most 22 éves vagyok.

Igazából az zavar hogy hiába erősítek már rég óta, így is vékony vagyok, nem sok változás van. Amúgy más gondolom úgy nincs magammal. Neten több lánytól is kértem véleményt az arcomról, és azt szokták írni hogy átlagos, helyes, szimpatikus vagyok.

2019. jún. 1. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Magabiztos legyél.. ne úgy vágj bele hogy " úgysem sikerul"..
2019. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
“Inkabb legyek koldus szegeny, csak a karom legyen kemeny”
2019. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi önbecsülésed, és sajnáltatod magad. Rossz a hozzáállásod a dolgokhoz pajti.
2019. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az edzés önmagában kevés, enni is kell hozzá normálisan.
2019. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os jol beszél. 1-so vagyok.
2019. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!