Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én csak önbizalomhiányos vagy csúnya lányoknak kellek, jövök be, ők nyomulnak csak a rám, a szép, vonzó csajok miért nem kezdeményeznek, ezek szerint nekik nem is tetszem, ők rondának látnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet, azok a szép lányok nem olyan felszínesek, és őket nem csak a külsőd érdekli. Ha talán nem csak ez alapján ítélnél, akadna egy normális lány, aki be is jönne.
2013. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert általában nekik nem kell kezdeményezniük, mert megteszik a fiúk. De ez már 50 millió kérdésnél ki lett vesézve.
2013. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De jó neked, én az önbizalomhiányos csajoknak se kellettem soha!

22/F

2013. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ez mindig így van, aki neked kell, az lesz*r, akinek meg te kellenél az neked nem jön be...
2013. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RaZeR1912 ***** válasza:
Önbizalom hiányos csajokkal mi a bajod? Örülj hogy 1 általán érdeklődik valaki feléd meg szeretne ismerni
2013. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán nálad van magasan a léc...
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zozonrg ***** válasza:
Régebben ugyanez történt velem is.Nekem is mondták,hogy magasan van a léc stb.,de az ember miben legyen igényes ha nem a párkapcsolatában.Nem?Szóval addig addig keresgéltem amíg teljesen véletlenül egy buliban rátaláltam a páromra.Megfordulnak utána az utcán és 10éve csak én kellek neki.A lényeg,ne várd,hogy egy szép lány odamegy hozzád.Egy szép igényes lánynak vannak elvárásai és a legalapvetőbb,hogy férfi kell neki nem egy félős nyüzüge.
2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányos lánnyal nincs semmi gond, ha szép, csinos, és kedves. Annál jobb, ha nincs önbizalma mert könnyen befolyásolható, és egyszerű behálózni is.

Hogy a pasiknak kell mindig kezdeményezni, ez meg hülyeség. Ha jól tudom, pont a nők ríttak annyit az egyenjogúság miatt. Nosza, most megkapták, lehet örülni. Csakhát ezzel az is együtt jár, hogy nekik (is) kellene kezdeményezni. Ilyenkor már bezzeg húzzák a szájukat, mi? Az Aladdinban Jaffar is mindenható dzsinn akart lenni, aztán Aladdin emlékeztette rá, hogy "azzal más is együtt jár". Szóval...

Hogy a léc mennyire van magasan, nos ,nézd meg a lányok többségének milyen irracionális elvárásai vannak. Na AZOK a magas lécek.

2013. ápr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!