Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen szűznek lenni szégyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szűznek lenni szégyen?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, már rég kéne hogy legyen barátnőm. De nem találok még csak olyan lányt sem akivel csak ismerkedhettünk volna. Hiába próbálkozom, mintha minden lánynak lenne barátja.

Sok mindenki szerint rendes vagyok. A neten kértem már ki a lányok véleményét a kinézetemről, és nem mondtak semmi rosszat, sokan nem értik hogy hogy nem volt még barátnőm, mert szerintük jól nézek ki.

Nem tudok mi a gond velem. De szerintem az hogy hozzám nem rendelt párt az élet.


Van aki hasonló helyzetben van?


2019. jún. 1. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bmeg, kotródjál már el a gép elől, ahelyett hogy kiírsz naponta 3 kérdést a nyomorodról, még nem lesz nőd.
2019. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ciki naponta feltenni ilyen kérdést és/vagy nem használni a keresőt a hasonló kérdések megkeresése érdekében?
2019. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az.
2019. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, nincs 20-40e Ft-ot valami színvonalasabb prostira?
2019. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak oltogatni, beszólni, stb.

22 évesen szűz vagy?Ki nem sz@rja le?

De most komolyan, miért hiszitek azt hogy ez gáz.

Nem az a gáz, hanem tényleg az hogy annyit nem vagy képes megtenni hogy pl egy társkeresőre vagy igazából sorolni lehetne hány olyan oldal van ahol párt lehet találni.

CSAK KERESNI KELL!

Könyörgöm...kapd már össze egy kicsit magad és keress egy lányt akivel el tudsz beszélgetni!


Nem tudom ma már hányszor volt ez a kérdés, de az előttem lévő kommenteket olvasva, elég sűrűn van ez feltéve.

Szóv komolyan, kapjátok már össze magatok és ne tegyetek fel idióta kérdéseket!Nem gáz, csak keress valakit!Nem nehéz, és ne add fel az első lánynál aki visszautasít.

Próbálkozz!!

Hajrá!

2019. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehogy azt hidd hogy nem próbálkozom. Egy lányt sem találok akivel randizhatnék.
2019. jún. 1. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Én erre már válaszoltam neked basz....dmeg!

Most szórakozol velem a ku...va életbe!?

2019. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldj már nekem egy képet az arcodról, megmondom mi a baj. :) 18L
2019. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, nekem is küldhetsz privátban! Biztos nem vagy nagyon csúnya! Csak önbizalmat kéne szerezni.
2019. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20 nappal a 24. születésnapom előtt vesztettem el, úgyhogy van még időd. Volt osztálytársak között nézz szét, nem lehet, hogy valakinek ne jöttél volna be. Mondjuk emiatt nem árt olyan iskolába járni, ahol lányok is vannak az osztályban.

28F

2019. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!