Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnénk a párommal kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk a párommal kipróbálni a hármas szexet segítséget illetve tanácsokat kérnék mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Én vagyok a női tag és 3-nak egy pasit akarunk. De kicsit izgulok attól, hogy miután megtörtént a párom nem tud majd rám ugyanúgy nézni. Persze megbeszéltük hogy nem így lesz.Még is azért pár tanácsot tudtok adni hogy előtte utána mire figyeljek oda vagy akár közben is?

2019. jún. 3. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerre legyen a szádban és a lyukadban is a kári.Ez a legfontosabb.
2019. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom van már jelölt. De remélem nem Debreceniek vagytok. Amúgy arra kell ügyelni hogy mindenki csináljon valamit, ne csak nézzen. Kezeket, szájakat, nyelveket nem parlagon hagyni. Előfordulhat hogy valaki valamit nem akar mert nem tetszene.

Legelőször üljetek le a pasassal hármasban és dumáljatok hogy megismerjétek egymást meg hogy ki mit szeret.

2019. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legfontosabb, hogy jól felkészüljetek erre. Mindent beszéljetek át, hogy ez csak játék.

Szex közben oedig ne érezze a párod, hogy kirekesztett, foglalkozz mikdkettejükkel ugyan úgy.


33/F

2019. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
..., hogy ki ne maradj belőle!
2019. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Így voltunk mi is, a párom megőrült a gondolattól hogy nézze ahogy más is kényeztet. Állandóan ezzel zaklatott, engem valójában nem izgatott különösebben.

A valóságban már nem élvezte annyira. Miután ő elélvezett és a másikkal folytattam, bedurcizott, féltékeny lett ahogy látta hogy mennyire élezem a másik pasit. Utána már nem akart lefeküdni velem. Szakítottunk.

Más a fantázia és más a valóság.

2019. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Nálunk is a férjem kezdeményezte a + pasi bevonását. Az első eset után kb 2 hetébe telt mire feldolgozta a látottakat. Addig szarul érezte magát egy kicsit. A végén rájött, hogy ez tényleg csak játék, így minden rendben lett. Azóta kétszer ismételtük és minden oké. Nagyon jó mindenkinek. Persze jó partnert kell választani harmadiknak, aki törődik is veled.
2019. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kéne plusz pasi, inkább egy plusz csaj. Nekem az kellemesebb látvány lenne, hogy a 2 lány kényezteti egymást, meg hát ugye, hogy mindkettőt dughatom az is király lenne.

Valóban hasznos lehet előre megbeszélni, hogy ki mit szeret, meg mit akar az együttlétben.

2019. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!