Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom vágyik a szerepcserés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vágyik a szerepcserés szexre, mégis ódzkodik tőle. Hogyan oldhatnám fel a gátlásait?

Figyelt kérdés

Sokszor beszéltünk arról hogy kipróbálná azt milyen ha én dugom őt felcsatolhatóssal és tudom hogy vágyik rá. Kisseb jatékszerekkel és az ujjammal már izgattam análisan amit ugyancsak nagyon élvezett. Viszont amint szóba jön, hogy akkor menjünk el egy szexshopba és vegyünk egy felcsatolhatóst akkor berezel és keresi a kibúvókat.

Úgy gondolom hogy a problémája azzal van hogy ez olyan meleges lenne részeről, pedig ő heteró. (Amiben nem is kételkedek, kérlek ne ez legyen a válasz hogy tuti biszex vagy meleg. Köszi. ) Engem elfogad biszexnek, de nem fogadja el a saját vágyát.


A kérdésem hogy hogyan vagy mivel tudathatnám vele hogy ez a vágya egyáltalán nem gáz vagy ciki. Mivel tudnék segíteni neki?



2019. jún. 3. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj neki arról hogy ez téged mennyire izgat és beindítani nagyon, vagyz rá
2019. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a bolttól fél. Nézzetek neten kellékeket, és rendeljétek meg, akkor nem kell elmenni a boltba.
2019. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!