Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek miért olyan nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek miért olyan nagy dolog elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Teljesen természetes, hogy egy szűz lány is szexelni akar. Miért nagy dolog hogy ti vagytok neki az elsők?

2017. okt. 3. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert szeretünk elsők lenni. :)
2017. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert meghatározóak lehetünk az életében, és egy csodás emléket hagyhatunk számára... Közben pedig hatalmas megtiszteltetés.

Így röviden leírva, ezért.

Egyébként meg macerás, és elképesztő odafigyelés kellhet, de akkor is fantasztikus valakinek az elsője lenni...

2017. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
22%

mert gyűjtöm a lukas hártyákat!:D

..

2017. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Aki elveszi egy lány szüzeséggét, bármikor megteheti a későbbiekben is, amikor a csajnak épp nincs senkije, ezért.
2017. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert be vagyunk szarva, hogy a csaj nem csak a szüzességét akarja elveszíteni hanem kapcsolatot akar. Ha egy srácnak van akkora mázlija, hogy egy csaj elveszi neki akkor többnyire nem bántja, hogy soha többé nem fog azzal a csajjal találkozni, ellenben egy lány elkezd tapadni, mert érzelmeket kever bele.
2017. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4es ezt te hogy gondolod?
2017. okt. 3. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az a nagy dolog. Hanem az, hogy megbízik bennem és megvárt! Én csak úgy vettem el, hogy szerettem. És ez a legfontosabb. Ezért nagy dolog. Mert megbízik benned, rád bízza magát. És te nem okozol csalódást. ;) 19/f
2017. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, ez tény. Ismerőseimnek is ez a tapasztalata. Egy lány szívesen csinálja újra azzal aki elvette a szüzességét, szimpla érzelmi kötődés. Persze nekünk is kellemes dolog elvenni egy lány szüzességét, szóval az érzelmi kötödés akár kölcsönös is lehet.
2017. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ilyen fétisem, ám már volt benne részem és wow, imádtam.
2017. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
én nekem külön kis kivánságom hogy szűz barátnőm legyne akit feleségül veszek :)
2017. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!