Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "prostizás" csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "prostizás" csak azért elitélendő, mert ott nem kell küzdeni a nőért?

Figyelt kérdés
Mivel ott csak fizet a férfi és rögtön van szex. Nem kell hónapokig küzdeni egy nőért.

2019. jún. 4. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szánalmas az a pasi eki ilyen nőhöz jár és az ilyen nő is,hiszen ne mondja már hogy máshogy ne tudna pénzhez jutni.

Ha meg azért teszi mert élvezi,akkor no comment....

21L

2019. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

21L:


De jó, hogy úgy ítélkezik valaki, hogy nem érzi át a másik helyzetét. Adott egy férfi, akinek ilyen-olyan okokból kifolyólag nem lehet nője. Kérdem én: az ilyen dögöljön meg szüzen, úgy, hogy életében egyszer legalább nem próbálta ki a dolgot?

2019. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az a véleményem,ha már valamilyen oknál fogva nincsen párja,akkor semmi elítélendő nincsen a prostizásban,mégpedig azért,mert valahonnan "szereznie" kell az egyénnek érintéseket és fizikai kontaktra szüksége van. Szociálpszichológiai szempontból, lélekfejlődés érdekében elengedhetetlen, több kutatás is kimutatta,hogy az általános jóllét állapotához feltétlenül szükségesek az érintkezések.Inkább járjon prostihoz valaki ,minthogy szexuálisan frusztrált legyen és kilógjon előbb vagy utóbb a társadalom közegéből, bármilyen mentális betegséggel vagy stb. Aki nem hiszi az tájékozódjon,normális forrásból .


Ugyan a cikk nem a szexuális együttlétre van kihegyezve,de mindez egy prostinál vagy egy masszőrnél teljesül.


[link]

2019. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Gondoltam rá, hogy ronda.... Meg arra is, hogy csak házas, és egy nőt könnyebb titokban tartani, meg kordában, későbbi zsarolások elkerülése végett is.


Mert ugye erkölcs az ablakban,mind a nőnél és a ferfinél is.


Ha ronda, akkor legalább beteg is lesz.

2019. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
Én nő vagyok és nem ítélem el, mindenki tegye amit jónak lát. Nem tudom manapság melyik nőért kell hónapokat küzdeni, mert a legtöbb, rossz esetben is, egy hét után szétdobja a lábát. Sok pasi azért jár szerintem, mert a prosti megad mindent, és nem fujjog vagy fáj a feje. Engem izgatna ha mindig más pasival fekühetnék le, és ha még ezért fizetnek is csak jól járnék. Egyszerűen vonz az idegenekkel a szex. Én csak azokat ítélem el akik picsognak es sajnaltatjak magukat hogy szüzek es prostival akarjak elveszíteni. Az tenyleg szanalmas hogy nem akarja megtapasztalni se, milyen rendes parkapcsolatban. Mindenesetre en szivesen lennek kurvå de ezzel mar elkestem kicsit.
2019. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Dehogy késtél el, úgy hallottam nem létezik öreg qurva, annak is van piaca, nyugi!
2019. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem elitelendo.
2019. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele ott nem kell küzdeni a p..@ért.
2019. júl. 6. 16:41
 19/19 anonymousreview60 ***** válasza:
Azért, mert 1. A nő fizikailag ki van használva, 2. e kényszerítve. 2. Nem kell megküzdeni érte. Szerintem: 1.Fizetett szolgáltatás. 2. A bolti eladóról sem tudom, de remélem, hogy a boltvezető nem veri, és nem veszi el a fizetését. 3. Aki nem akar szakácsot tartani, az se étterembe, se Mekibe ne járjon. Főzzön csak magára. Ennyi.
2019. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!