Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő egy ilyen csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Kétszer is előfordult (két különböző eset) hogy egy barátnője szakított az aktuális pasijával (hosszú kapcsolatok voltak) és ő nem sokkal később lefeküdt a pasival. De már az után, hogy a barátnő szakított velük.

Ez elítélendő vagy nem?


2019. máj. 27. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem ítélném el, de talán a barátnők ezt másképp gondolják.
2019. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem fájt, mikor az úgymond exemmel lefeküdt egy ismerősöm, szóval részemről elítélendő. A baj ott van, hogy én nem feküdtem le vele, mert elrontottam, így sose derül ki, hogy másképp is zavart-e volna.

28F

2019. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szakítás után tette akkor szerintem semmi baj nincs vele!
2019. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem elitélrndő egyáltalám.
2019. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia van vodkaaam
2019. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő. Ez a viselkedés a ribizlikre vall. Nem kell ezen meglepődni
2019. máj. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátnői gondolom már kellően elítélték...
2019. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő arra izgul, hogy más pasijával dug, valószínűleg már korábban is vágyott arra a két pasira, de nem mert lépni. Nem ítélem el, de nekem ilyen barát nem kellene. Ismertem ilyen lányt, aki csak arra izgult, ha versenghetett egy pasiért egy másik lánnyal. Ez úgy nézett ki, hogy a csaj barátnője elújságolta neki, hogy megismert egy helyes fiút és alakil köztük valami. Erre ez a csaj ranyomult a srácra és összejött vele. Ezt eljátszotta párszor, de végül mindig szakított a fiúkkal fél vagy egy év után. Nem is bízott benne senki ezután.
2019. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas.

Főleg, hogy kettő ilyen is volt.

2019. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!