Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szolid személyiségű fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid személyiségű fiúk találhatnak lányt akibe szerelmes lehet és szexelhetne vele?

Figyelt kérdés

Ráadásul vékony is vagyok, nem csontváz, de azért vékony.

Még sosem láttam meztelen lányt 24 évesen.


2019. jún. 5. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lát benned valami értéket akkor igen, de azért azt tegyük hozzá, hogy a nők az esetek többségében a bátor férfiakat szeretik.


Én inkább azt tanácsolnám, hogy ne elfogadtatni akard magad a lányokkal, hanem az önbizalomra gyúrj kicsit rá, akkor könnyebb dolgod lesz.

2019. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*érték alatt a pl. a belső tulajdonságokra gondoltam, nem az anyagiakra, mielőtt valaki félreértené...
2019. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a "Szolid" szót, mivel az eredeti jelentése kb. annyit tesz, hogy masszív, stabil, csak valahogy a köznyelvben elmagyarosodott, gondolom, mert a "szelíd" szóval cseng össze. Bocsi, off vége :D


Természetesen. Sőt, még meg is van a szűrőd, csak normális lánnyal fogsz összejönni, akivel ha beszélgetsz majd, és megismer, már magától veti rád magát egy idő után... :)


Ahogy korábban is írták, próbálj valamennyi önbizalmat összeszedni, az tényleg fontos.

2019. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!