Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy aszexuális lány?

Figyelt kérdés

Egy ideje jobban vagyunk munka hely által ismerem és el mondta hogy aszexuális ledöbbentem nagyon nem néztem volna ki belöle mert külsöre olyan vad szex tipus

Mindig kivágott felsőkbe járkál és látszik hogy nagy mellei vannak

Hosszú szőke haj nagy barna szemek

Sokat mosolyog férfiakra is

Olyan kis ártatlan szűzlány feje van de a teste olyan vadmacska

Nagyon tetszik maga a csaj is meg a személyisége is mert belsőre is kedves vicces segitőkész tisztelet tudó aranyos

Nem tudom mit tehetnék hogy együtt legyek vele mivel aszex a csaj

Hogy tudnám elcsábitani vagy járni vele

Mivel a szex az alap ugye

Nem azt mondom hogy rögtön megdugnám de nem akarok éveket szex nélkül élni

Vele eltudnám képzelni a család alapitást

Ő az a lány akit szívessen be mutatnák a szüleimnek

Mennyi esélyem lehet ?

A csaj 23

26f



2019. jún. 5. 10:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát nekem azt mondta és bizok benne hogy nem hazudott

Láttam már hogy a boltba ahol dolgozik be probálkozott nála pár crác és el hajtotta öket hozzá teszem azok a srácok helyesebbek voltak nálam de még is le koptatta

2019. jún. 5. 14:02
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Egy aszexuális emberrel ne jöjj össze ha neked ennyire fontos a szex. Azért aszex, mert nem vágyik, nem akar szexelni. Ne is erőltesd!
2019. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nekem a család miatt fontós

Hiszen mindenki szeretne családot alapitani

Szeretném ha a szüleimnek lenne unokája tizéven belül

2019. jún. 5. 15:17
 14/16 anonim ***** válasza:

A kérdés meg van válaszolva.

Neked fontos a szex, gyereket akarsz.

Ő aszex, nem akar szexelni.

Ergo nem illetek össze. Keress valaki mást és ennyi.

2019. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mit tegyél? Menekülj, amíg nem késő. Annyi nő van, mint égen a csillag. Mért nem keresel egy normális, minden téren hozzád illő lányt? Tudom, fiatalon sokan esnek ebbe a hibába; úgy gondolják, majd ők megmutatják a világnak... Aztán végül a világ mutatja meg, hogy ő nem így működik, és nem fog a kedvedért megváltozni.
2019. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tudatlan ember van itt.


Az aszexuális nem azonos a szex-negatívval. A szex-negatív azt jelenti, hogy elutasítja vagy nem szereti a szexet, és ez nem feltétlenül jár együtt aszexualitással. Az aszexuális azt jelenti, hogy nem vonzódik senkihez szexuálisan. Ha valaki aszexuális, attól még élvezheti a szexet, mint tevékenységet, vagy ha még nem próbálta, nyitott lehet rá. Csak épp téged, mint személyt nem fog szexuálisan vonzónak tartani. Pl. mikor maszturbálsz, akkor attól még, hogy egy farkat cibálsz, nem vonzódsz saját magadhoz szexuálisan és nem leszel meleg, de mégis csinálod, mert jól esik.


Viszont az, hogy a lány szex-negatív-e vagy benne lenne-e egy szexuális párkapcsolatban, csak úgy fog kiderülni, ha beszélsz vele erről.

2019. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!