Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon furcsa egy lány számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa egy lány számára az, ha egy fiúnak az tetszik ha duci vagy hogy meghízott?

Figyelt kérdés

Lányok voltatok már ilyen helyzetben?

Engem ez már régóta izgat csak nem tudom, hogy ez egy lányt bántana e vagy zavarná e?



2019. máj. 27. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát ti hülyék vagytok baz.meg, komolyan ezen a kövérségen vagytok megakadva? 🤣
2019. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arányaiban a duci csajok jobban szeretik a szexet
2019. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettes megmondta a tutit ,)


Ha nincs önnizalma a lánynak, nőnek , fejre is állhatsz .

Ha van akkor meg nyerheted :)

2019. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a kérdést. Ha tetszenek a ducik, akkor kezdj duci lányokkal... Ha pedig ducikra nyomulsz, miért lenne nekik furcsa, hogy bejönnek? Minden ember mást szeret, mitől lennél te furább, ezer másik pasi is kedveli a duci vagy akár a kövérebb nőket is...
2019. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
nekem tetszik főleg ha szeretnek nagyokat enni és nem bánják a teltség érzését illetve ha felcsúszik néhány kg
2019. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én az előttem szólókat azért kiegészíteném annyival, hogy a normális embereknek nem az. Viszont a mai világban, ahol a média a vékonyabb alkatot azonosítja az egészséggel és tolja mindezt az emberek képébe... ott bizony az emberek agya sajnos valamennyire rááll erre, sokak önképe tönkremegy, ezt esetleg felerősíti pár bunkóbb beszólás és tádámm.. el is értünk arra a pontra, hogy bizony az fog megfordulni valaki fejében, hogy "mièrt én kellek neki a pluszkilóimmal?".

Nyilván nem minden ducira igaz, de talán a többségre igen.

2019. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tisztázd először, hogy mit jelent a duci... Valamiért ezt sosem írják ki, pedig nem mindegy, hogy 60, 70 vagy 90 kilós nőkre gondolsz ilyenkor...
2019. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok vele de nálam a duci 90 kg fölött kezdődik.

És nagyon szeretem azt is amikor híznak egy picit.

Szerintem aranyos tud lenni amikor egy lány kikerekedik és persze nagyon vonzó is. :)

2019. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!