Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiderülne a pasitokról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a pasitokról, hogy előttetek volt már prostival mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Hármassal értek egyet. Túl van démonizálva a prostizás téma. Semmivel sem különb kihasználni egy diszkós lotyót.

Ezért nem jönnék össze olyannal soha, aki bulizik, vagy bulizott. A prostizás kipróbálása inkább elfogadható nekem.

2019. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 azért mondjuk ez is a ló túl oldala :D

Mi az hogy bulizik/bulizott?


Ugyan már komolyan... nehogy már ezen múljon egy kapcsolat, hogy voltam e bulizni vagy sem életemben :D


Komolyan a nők fele totálisan hülye. A fele akkor dob ha prostizol, a másik fele ha bulizol... a harmadik fele ha kocka vagy, a negyedik fele ha szűz vagy... az ötödik meg ha nem volt hosszú kapcsolatod.


Már úgy vagyok vele, hogy szarok az egészbe. Azt mondok ami jól esik, úgy is találnak vmi fasságot :D


A végére úgy is leegyszerűsödik az egész. Ha jól kúrsz, megy a biznisz akkor maradhatsz. Amúgy meg szevasz. Farkastörvények

2019. jún. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy ez belefér lányoknak.

Én 7 éve vagyok a barátnőmmel, előtte senkivel. Igen én is kanos voltam, de megvártam hogy komoly kapcsolatom legyen. Lett volna lehetőségem azóta is mással szexelni, de nem. Sőt prostizni is tudnék heti 1-2 alkalommal, van pénzem.

2019. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es! Miért? Attól, hogy normális valaki, az garancia rá, hogy talál barátnőt vagy egyéjszakás kalandot?


5-ös: Miért lúzer aki nem találkozik olyan lánnyal akivel vonzódnak egymáshoz? És egy idő után a recska sem elég.


13-as: jó, hogy ki tudtad várni, nem mindenkinek megy :) Ami a kérdést illeti szerintem nem a prostival megcsalásra vonatkozott. A megcsalás az megcsalás és majdnem mindegy, hogy prosti vagy egy szerető. A prosti azért rosszabb talán megcsalásnál mert ott nincs az, hogy "a másik nő elcsábította mellőlem", hanem simán "megunt a pasim" de nem mondja meg mert kényelmes így neki.

2019. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: az 5-ös válasz azért gáz, mert - figyelj leírom -

A kérdező szerint, aki a feleség/barátnő fejével gondolkodva azt válaszolta, hogy "csak pénzért kap csajt az Ő FÉRJE".... érted???

Na jó ezt is kifejtem... tehát ő is csak a pénzéért van vele, azaz ő is egy prosti, csak fixen. na most már biztos vágod.

2019. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#9: jól válaszolt, a kérdéshez kötődve.
2019. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!