Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha kiderülne ez a pasitokról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 3,5 éve jártok egy fiúval és kiderülne róla, hogy egy ideje megcsal titeket egy másik lánnyal. Ti mit tennétek?
2011. nov. 4. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerinted? -.-
2011. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
csinálj belőle pálinkát:D
2011. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ucsiha Madara ***** válasza:
80%

A Tegyük fel, hogy kezdésből nyilvánvalóan egy indirekt matematikai bizonyításhoz akarsz segítséget kérni. Tessék, itt van:


Tegyük fel, hogy 3,5 éve jártok egy fiúval és kiderülne róla, hogy egy ideje megcsal titeket egy másik lánnyal. Viszont az "egy másik lány" a föld 3,5 milliárd nője közül mindegyik lehet, csak te nem (a súrlódás elhanyagolható). Tehát 3,5 milliárd-1 másik lányt választhat. Viszont, ha figyelembe vesszük ,hogy a föld népessége exponenciálisan nő, így a megfelelő differenciál egyenlet megoldása után adódik, hogy 3,5-1=2,5 éve kéne járnotok, hogy ez megtörténhessen. Azaz az eredeti állítás hamis, ami az volt hogy:Lányok, ti mit csinálnátok, ha kiderülne ez a pasitokról?


Így a kérdés értelmetlen.

2011. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szamóca.. ***** válasza:
100%

főznék neki mentoloslecsót mákosparízerrel?

hát mégis mit...?

2011. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ossii válasza:
100%
én konkrétan szájbarugnám.
2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Leönteném benzinnel és felgyújtanám
2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a barátod h tudod amit nem kéne?
2011. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Azt amit megmondtam neki, hogy megteszek, ha megtudom: szájbarúgom és anyja-apja összes haverja előtt a porba alázom. Van mivel.

Ha kiderül, hogy összeszed vmi nemi gedvát (fogamzásgátlót használunk) és átadja, és akár még súlyos is, (HIV,stb) akkor konkrétan meg is ölöm.

Én mondtam neki, hogy nem érdekel, ha dob, vagy bármi, zokogok pár hónapig, de a megcsalást nem bírná a gyomrom. És inkább dobjon, semmint megcsaljon.

20L

2011. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne, de volt rá példa, szétmentünk, pont 3,5 év után, de nem a csaj miatt 20L
2011. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 pajkosffi válasza:
100%
Megdugatnám egy nagy farkú négerrel:)
2011. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!