Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondják, hogy sok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy sok férfi szereti a telt/molett/duci, esetleg kövér csajokat. Én még miért nem találkoztam egyel sem? :D

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 12:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
bejön a husi, de csak abban az esetben, ha meg tudom szeretni
2019. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Vannak olyan lányok, akik így (is) szexik, igen. De ezt a konkrét "eset" dönti el :).
2019. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem egy barátnőm 100 fölött volt súlyban.
2019. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Tessék itt vagyok :D Máris invalidáltam a kérdést...amennyiben ez is találkozásnak minősül, ha nem akkor dumáljunk és ha bejössz, talizhatunk ;)
2019. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
majd innen kapsz privátot
2019. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A nagy test mellett fontos a kisugárzás is.:-)
2019. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Online én sem találtam soha. Talán mert nem mertem igazán felvállalni magam. De élőben mindig könnyen ment a pasizás. Persze nem is értette soha senki (leginkább a vékony, kismellű csajok nem), mit esznek rajtam.
2019. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan félreértelmezik ezt az egészet. Persze vannak férfiak, akik kifejezetten a kövér nőkre buknak, de ők viszonylag kevesen vannak.

Nekem pl. sokakkal egyetemben bejönnek a kissé teltebb nők. Rengetegen közülük elég erős szexuális kisugárzással rendelkeznek, így sok férfi figyelmét felkeltik. Kérdés, hogy te rendelkezel-e ezzel a kisugárzással?

2019. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy, hogy milyen duci vagy. Arányos, szóval olyan, mint egy vékony lány, csak nagyobb kiszerelésben :D, vagy aránytalan, plöttyedt, narancsbőrös.
2019. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Meg mert egy csomóan, akik azt mondják, hogy szeretik a teltebb nőket, 60kgosakat értenek alatta. Az meg sehol nem telt.
2019. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!