Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondják, hogy sok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy sok férfi szereti a telt/molett/duci, esetleg kövér csajokat. Én még miért nem találkoztam egyel sem? :D

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 12:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
#10 nekem egyszer egy pasi azt mondta, hogy fogynom kéne. Akkor voltam kereken 50 kg(és 158 cm vagyok, szóval ez pont ideális súly, most 49 vagyok). Szóval jah, náluk a telt kicsit mást jelent, mint nálunk nőknél :D
2019. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Találkoztam már ilyennel, de valahogy a top pasik sosincsenek köztük. Érdekes ha egy férfi helyes arcú és vonzó (kisportolt, férfias) testalkatú, akkor sosem a telt/molett/duci/kövér csajok érdeklik.


Ez inkább olyan állapot lehet az ilyen férfiak többségénél, hogy tudja, hogy ő maga sem egy top kategória és tök jogosan nem a számára elérhetetlen nőknél teper, hanem elfogadja (ez történhet tudat alatt is!), hogy a telt/molett/duci/kövér nőket tudja reálisan megkapni, ezért őket bírja a legjobban tényleg. Ettől végül is tényleg boldogságot kap az élettől, még ha elérhetetlen csajokat hajkurászna, abból nem.

2019. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Duci vagyok, volt már pár top pasim, szóval nem feltétlenül megalkuvás ez a dolog.
2019. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
#12- az hogy kinek mi a top pasi ízlés kérdése. Speciel én biztos nem jönnék össze gyúrós pasikkal mert alapjáraton nem tetszenek. Kérdező az lehet a gond mint amit előttem is írnak hogy nekik a duci a 60kg-ot jelenti.
2019. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

"Ez inkább olyan állapot lehet az ilyen férfiak többségénél, hogy tudja, hogy ő maga sem egy top kategória és tök jogosan nem a számára elérhetetlen nőknél teper, hanem elfogadja (ez történhet tudat alatt is!), hogy a telt/molett/duci/kövér nőket tudja reálisan megkapni, ezért őket bírja a legjobban tényleg. Ettől végül is tényleg boldogságot kap az élettől, még ha elérhetetlen csajokat hajkurászna, abból nem."


Na erre éppen tudok egy frankó ellenpéldát, a sráccal akivel egy jó ideje kavarunk.

Mindig is a kerebb formakat szerette, a múltkor éppen kérdeztem hogy miért. Azt válaszolta, hogy már sulis korában furán érezte magát a vékony csajok mellett, aztán hamar rájött hogy ő a dundikat jobban szereti. Nálam is volt kövérebb nője, mondjuk én az alsó kategorás vagyok, tehát egész jó alakom van, persze mihez képest.

De a fő, hogy látom rajta hogy odáig van értem. Nem fétis miatt, nincsenek ezzel kapcsolatos beteges vágyai, teljesen normális.

Egy egészen helyes srác, szép magas, úgy egyben van,jó a szövege is, nem egy lúzer típus. Szóval igen is vannak ilyen srácok. Ahány ember annyi izlés :)

2019. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%

Valóban sok férfi a telt alatt a formásra gondol...

De vannak kivételek! Pl a volt kapcsolatomban a pasi tipikusan jópasi volt. A nők ragadtak rá és ha megjelent elkezdtek vihorászni, még a komolyak is...és nagydumás is, intelligens. És mégis rám hajtott. Érdekes, fordított helyzet volt, mert én először észre se vettem. Aztán udvarolt kb három hónapig és eljutottunk az első szexig. Utána azért lett vége, mert kiderült, hogy van felesége, aki akkor épp külföldön volt valami munka miatt :D de utána még sokat járt utánam és még most is van, hogy rám ír.

Szóval ilyenek is vannak.

Tény, hogy engem is inkább az ilyen szakmunkások találnak be legtöbbször. De voltak intelligens, csöndes vagy nagydumájú, sportos (!) férfiak is. Azt mondták szinte mindannyian (mikor megkérdeztem, hogy mi tetszett meg bennem), hogy nagyon arányos vagyok (teltségem ellenére homokóra alkatom van, nagy mellekkel, vékony derékkal, széles csípő/kerek fenékkel), tetszett nekik az arcom, valamint nagy a szexuális kisugárzásom. Pedig én nem is csináltam semmit. A kisugárzásra gondolok...de hát az ugye belülről jön.

Szóval ne keseredj el, van remény :)

2019. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A molett és magas nők jönneknbe
2019. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ...

Őszintén én sem találkoztam még ilyennel. A barátom persze váltig állítja, hogy ő sz ilyet kedveli (annyiban igaz, hogy a nagx mellért, fenékért, combért odavan), de a többi lány, akivel járt vagy akinél próbálkozott, nagyon más típusúak voltak ... Nem azt a "bármi, csak lyuk legyen" típusú ismerkedést folytatta, egyszerűen a szép arcú lányokat válogatta ki - testalkatra tekintet nélkül...

Ettől függetlenül látszik, hogy tetszem neki, de az src, a személyiség és a kisugarzás sokkal többet számít. Szóval olyannal, smklyet te írsz, én se találkoztam.

2019. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Urban legenda. A pasik a csinos nőket szeretik, nem a dagikat. Hacsak, nem önbizalom hiányosak. N
2019. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

Nekem semmi gondom a ducisággal.

De azért ne legyen lelógó hasa és mindenből kibuggyanó kövérsége.

Viszont legyen hatalmas, az ő teltségéhez mérten hatalmas szép melle, kb G kosárba, nem baj ha megereszkedetten lengedező, ez természetes.

Atom mód, sokáig szeretem őket elnyalni, lehet egy óra is simán. Mert nem görcsölve-megbeszélve-ezt igy-azt ne módon, hanem élvezve minden pillanatát, felfedezve egymást :-) Csak igy érdemes.

2019. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!