Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó az, kamu kérdéseket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, kamu kérdéseket kitenni?

Figyelt kérdés

Igen! Szándékosan tettem ki a szexualitás kategóriába ezt a kérdést. Mert lássuk be! Rengetegen tesznek ki kamu kérdéseket.

És itt most nem a sablon válaszok érdekelnek olyanoktól, akik valójában sosem tették ki kamu kérdéseket ide. Olyanok válaszát várom amíg megtették!

írd le, te miért tettél ki kamu kérdést! Mire volt ez jó? Mi volt a célod vele?

Persze van sejtésem, de azt akarom te magad írd le! A saját szavaiddal!



2019. jún. 7. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki b.zott fel cica?
2019. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnek a válaszokon, plusz fentebb jutnak a ranglistán... Ennyi az életük.
2019. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na tisztázzuk!

Mert sejtettem, hogy sokan arra fognak gondolni, hogy lány vagyok.

Egy olyan lány akit megsértettek, megaláztak. De nem! Tudnotok kell, hogy férfi vagyok! És még csak nem is aláztak meg. Egyszerűen érdekel, hogy mi motiválja az embereket arra, hogy kamu kérdéseket tegyenek ki…

2019. jún. 7. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Te negyon mérges lehetsz...😃ezzel sztem 85%-unk hasonlóan van.


"Jók a programok..csak sok a köcsög!"


25F

2019. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki nem gondolt arra, hogy lany vagy, csak latszik, hogy 3000 a vernyomasod lol
2019. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű intelligencia hiány. Van hogy nézek akkorákat a kérdéseken hogy hű..Sok beteg agyhalott és homár megfordulhat ezen az oldalon bár nyílván a szuper figurák is jelen van köztünk. Jókat lehet beszélgetni. 🙂


25F

2019. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert primitív nettrollok.

Tény hogy kocsot körmömfontabbak az átlagnál de attól még azok.

Semmi céljuk nincs csak hogy foglalkozzanak velük. Ennyi.

2019. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem! Én nem vagyok mérges. És nem habarodtam bele senkibe, akiről aztán kiderült, hogy….

Nem erről van szó! Egyszerűen feltettem egy kérdést. Mert tényleg érdekel, hogy valaki, aki igazából nem akar kérdést kitenni csak szórakozik, asz miért teszi. Unatkozik? Erre veri ki a farkát? Tényleg ezernyi oka lehet ennek. És tényleg érdekel miért…

De ezt többször nem fogom leírni! Ezért arra kérek mindenkit, ha nem a kérdésre akarsz válaszolni, akkor inkább ne írj!

2019. jún. 7. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 6 éve vagyok jelen az oldalon, de kamu kérdést még nem tettem fel, legfeljebb a humor kategóriában.
2019. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyat, hogy valaki azt írta, hogy pl ő könyvhöz itt keresett a történetötletében esetleges logikai bukfenceket; hogy kiírt kérdést, mintha róla lenne szó; és akkor ebből szűrte le, hogy mikre kell az írás közben oda figyelnie.
2019. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!