Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Ha nektek megtetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha nektek megtetszik egy lany, vagy aznap csinos/izgato volt szerintetek, akkor szoktatok utana otthon delutan/este fantazialni rola? Vagy ennyire nem "mozdit meg"? :D

Figyelt kérdés
Leginkabb 25-35 korosztaly velemenye erdekel. :) Irjatok kort!
2019. jún. 8. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Sőt, ha nagyon felizgat a látványa, akkor otthon szoktam rá maszturbálni is. Legalább heti egyszer van, hogy látok ilyen lányt az utcán vagy buszon.


25/F

2019. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne, mert én nőként aznap este biztosan fantáziálgatok. Persze csak akkor, ha legalább beszélgetés történt, nem akkor, ha pár másodpercre megpillantok valakit.
2019. jún. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így hogy az utcán láttam nem, ha ismerem, vagy valami videón láttam stb, akkor igen
2019. jún. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hokizni sem szoktam.
2019. jún. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha kicsit hosszabb ideig láttom és párszot beszélek vele, nem csak elmegy mellett az utcán.

Fántáziárok róla otthon ha megkivántam és kiverem rá. Izgat ha érzem hogy kölcsönös a vonzalom.

2019. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában már nem, régebben igen. Nekem a nők lábai tetszenek nagyon, ezért ezt szoktam figyelni tavasztól késő őszig, és fantáziálni róla. /37F/
2019. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze gyakran előfordul.

Nekem ehhez az kell hogy minimum össze akadjon a tekintetünk.

2019. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán rá is rántok ha úgy adódik.
2019. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan lány, vagy olyan ruhában volt, hogy tényleg nagyon megfogjon, akkor néha előhozom még a fantáziámban is. De egyébként főleg 18 éves korom környékén volt az, hogy 1-1 csinosabb lányt jobban megnéztem, és "elraktároztam" magamnak későbbre :D Pl. strandon, ha egy szép lánynak/nőnek csípő alá ért a bugyi része, az nagyon izgatott (vagy ha más ruha is a csípő alatt volt). Sok ilyen volt, de a mai napig előfordul.

27F

2019. jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen szoktam rá gondolni, rejszolás közben.
2019. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!