Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartjátok nevetségesnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok nevetségesnek, hogy felnőttként is szinte ugyanolyan preferenciák alapján történik a társkeresés, mint anno az óvodában/iskolában?

Figyelt kérdés
Szerintem rohadt szánalmas, hogy huszon- és harmincéves nőknek is az a legfontosabb társkereséskor egy pasiban, hogy legyen erős/magas és ezáltal védje meg őket. Anno az óvodában, de különösen az általános iskolában voltak azok a ZS kategóriás ifjúsági játékfilmekbe illő jelenetek, amikor Évike az iskola nagydarab bikájával, Pistikével járt-kelt a rózsaszín ködben és ostobán simogatta a karját, mert megvédte őt a hajhúzogató Jancsikáktól. Az ember azt gondolná, hogy felvilágosult intelligens emberként a nők másképp gondolkoznak és esetleg fontosabb szempontok alapján keresnek párt maguknak annak érdekében, hogy hasonló legyen a világnézetük, az érdeklődési körül, a jövőről alkotott elképzelésük és a személyiségük/stílusuk. Ezzel szemben elvileg tanult diplomás, intelligensnek tartott férfiak pózolgatnak a konditerem tükrében, szánalmas módon stírölik a csajokat (mint a bezsongott kislurkók a babázós sarok körül), ugyanúgy feszítenek a drága autójukban, mint tették azt 20-30 évvel korábban a "vadiúj" teleszkópos biciklijükön a játszótéren a vihorászó kislányok előtt. A nők meg úgy pitiznek és simulgatnak a kétméteres, izmos pitbulljaikhoz, mintha most is valaki el akarná tőlük venni a barbibabát a játékosdobozból és ezért meg kell, hogy "védelmezzék" őket (miközben létezik olyan fogalom, hogy igazságszolgáltatás). Bocsi az erős szavakért, de alapvetően kiakasztónak tartom és úgy is gondolom, hogy a felnőtt emberek nem másak, mint nagyra nőtt gyermekek. Kíváncsi vagyok, hogy más mit gondol.

2018. jan. 17. 23:39
1 2 3 4
 1/36 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Húha.
2018. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%

Tuti egész nap ezen gondolkoztál.

De van benne valami, amit írsz. Minek a kigyúrt bika, ha nincs mitől megvédeni a bocit? :)

2018. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtató volt kiírni?
2018. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#4: Komolyan kíváncsi vagyok a válaszokra. Csak én látom a párhuzamot?
2018. jan. 17. 23:57
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy szerintem pont fordítva van. Általánosban simán menő volt az, akinek jó volt a szövege vagy érettebben viselkedett. Nem volt gáz, ha a lány magasabb volt. Bárki szóba állt bárkivel, külsőtől függetlenül.

Felnőttként meg azt látom, hogy az esetek 90%-ában a felszínes dolgok nélkül esélytelen az egész.

2018. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek kialakul egy ízlése ami bizonyos szinten már gyerek korban meg van csak idővel finomodik. Ezen felül tetszik nem tetszik az emberekben mai napig munkálkodnak eltemetett ösztönök hogy a szépség ideált már ne is említsem. Nem lehet ezt annyira lebutítani hogy ki védi meg évikét.

Hogy ki is fejtsem ugye van az egyéni ízlés. Az erősen túlzó lenne ha kijelentenénk hogy csak az izmos bikákra vevők a nők.

Mindenkinek van egy külső és viselkedés minta amit preferál. Ezt részben a külső behatások alakítják részben az ösztönök részben az egyén saját szépérzéke. A társadalom mindig hatással volt a szépségideálra de egyrészt ez is egy elég tág választék jelenleg hiszen az északi szőke hercegek a mediterrán latinos férfiakkal és a vékony modell/művész pasikkal egyetemben ott vannak a porondon.

De a külső is csak egy eleme a párválasztásnak különben nem lennének a státusz szimbólumok és ha már elfogadtuk hogy pénzen is vehető nő akár azt is elfogadhatjuk hogy a személyiség is döntő erejű különben minden átlagos túlsúlyos vézna átlag vagy az alatti keresetű férfi egyedül lenne. Ezt pedig csak az igazán elvakultak állítják és merő butaság.

Tehát a párválasztás összetett dolog de egy ember soha nem tud túllépni önmagán így a gyermek és felnőtt énje és ideálja várhatóan hasonló lesz. Ez épp így igaz a férfiakra is.

Engem cseppet sem zavar.

2018. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

Sírankozàs 2.0

Végre.


Tehàt irigy vagy arra kik edzenek és,hogy õk kellenek a nõknek,értem,plusz aki normàlis szakmàt szakon tanult amit megfizetnek.

Làtom neked egyik sincs.

Menj te is edzeni,tanulj szakmàt,nyelveket,teperj a munkàdban,tanuld meg a bugyit ledumàlni a nõkrõl.

Ti vagytok a nevetségesek,hogy irigykedtek ahelyett,hogy inkàbb tennétek érte,hogy keljetek a lànyoknak.

2018. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
23%
#8: Gépészmérnöknek tanulok és egy ideje sportolok. Letudom dumálni a bugyit, ettől függetlenül még nem tudok nőként kezelni valakit azért, mert a bicepszemtől szétteszi a lábát és kb. 2 évvel ezelőtt még elhordott volna egy senkinek, mert még nem volt akkora a kezem. Igen, siránkozok, mert szexet bármikor kaphatok, de egy értelmes, mély beszélgetésre képes és komoly nőt csak szökő évente találok.
2018. jan. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen 9-es mert es esztétikus lettél,igen el vannak àjulva a bicepszettõl ahogy az enyémtõl is.

Képet küldök egybõl jön,hogy talizzunk,néha randi nélkül.

Én nem sirànkozok hanem kiélvezem a sztorit.


Egy férfinek kell legyen edzett teste ez add egy tartàst meg a magas fizu.

2018. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!