Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti csak igaz szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csak igaz szerelemből mardtok együtt a párotokkal? 19L

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2015. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Másképp kínlódnék.
2015. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én erőből
2015. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy 21 éves lányt, aki kényszerből..

Összeköltöztek, de nem is szereti a srácot csak egyszerűen nem lenne hol laknia...

Csalja fűvel fával minden héten mással, van hogy egy héten több faszival is kefél, ritka hogy egy ágyban többször is ébred...

Sajnálom szegényt egy kicsit azért..

Nem lehet könnyű így hánykolódni az élet tengerén, hogy nem találja a helyét és egyedül nem tud mit kezdeni az életével...

2015. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is, meg a párom is "letudtuk" már életünk nagy szerelmét egymás előtt. Nem vágytunk már rózsaszín ködre meg hasonlókra. Jó volt együtt az ágyban, tetszettünk egymásnak, passzoltunk egymáshoz sok szempontból, összeszoktunk, idővel gyereket vállaltunk. Szeretünk együttélni már nyolc éve.

Szeretem, de úgy igazából sosem voltam belé szerelmes (viszont a szexuális vonzalom erős köztünk). Nem is vágyom már arra az őrült szerelemre, mert csak meghülyít és elveszi a józan ítélőképességem, aztán mikor elmúlik, nem értem, hogy hogy lehettem olyan hülye. :D Volt már benne részem, szép volt, jó (?) volt, de bőven elég volt. :D 31N

2015. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!