Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy nagyjából csinos lány 18 vagy az felett még szűz?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 14:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Szerencsére elég ritka.
2019. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ritka. A mai lányok már 16 évesen eléggé nőiesek. Sokan 170 cm felett vannak, kifejlett melleik stb. vannak. Értelemszerűen ezek érettebb pasikkal jönnek össze, akiknek igényük a szex, a szerelmes tinilány meg teljesíti a kérését.


Szóval 18 év felett nagyon ritka az olyan csinos lány aki szűz lenne. Ha az, akkor ott neveltetés van a háttérben.

2019. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
32,241254214% az esélye
2019. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Valóban ritka, de én pont kettőt is ismerhetek. A suliban egy barátnőm (18 évesek vagyunk, most érettségizünk) még szűz. Ő gyönyörű lány, vékony és csinosan öltözködik. Hosszú szőke haja van. Szinte minden fiú csorgatja rá a nyálát. A barátnőm komoly kapcsolatot keres, nem megy el akárkivel. Ez az indok rá, hogy még szűz. Egy értelmes fiút szeretne, akiben megbízhat.

A másik lány már 20 éves. Ő intelligencia alapján választott párt, és ez csak 19 évesen történt meg nála.

Érdekes, de vannak még ilyen lányok.

18/L (leszbikus vagyok, nem kérek privátot)

2019. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

"A barátnőm komoly kapcsolatot keres, nem megy el akárkivel."

És nem talál senkit de tényleg senkit akivel kapcsolata lehetne? Na ne röhögtess már! Te beteg állat...

2019. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"A barátnőm komoly kapcsolatot keres, nem megy el akárkivel."


Ez nagyon szépen hangzik, de felteszem a kérdést, mi történik akkor, ha hosszú időn belül nem talál komoly kapcsolatot, mert olyan alakokkal hozza össze a sors, akik csak meg akarják dugni? Komolyan vehető-e, hogy évekig cölibátusban lesz, tudván, hogy van lehetősége szexelni? Nehezen hihető. Ilyenkor szoktak bejönni a képbe a "barátság extrákkal" kapcsolatok, amikor kielégítteti a szexuális vágyait egy bizalmas haverjával, amíg nincs komoly kapcsolatban.


Szóval, még ha nem is megy el akárkivel, nem biztos, hogy megvárja majd azt a bizonyos komoly kapcsolatot (egyébként is marhaság, a fiatal fiúk dugni akarnak, nem lekötni magukat).

2019. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban az a gyakori hogy 14 éves korban már a legtöbb dolgot próbálták,javarészt idősebb férfiakkal...
2019. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Elég ritka az ilyen.
2019. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Én is cölibátusban vagyok és igyekszem hozzám hasonló lányt találni, akinek a neveltetése olyan mint az enyém.


Nem érdekelnek az alkalmi kapcsolatok, magamat sem használom el másra és többre tartom magam annál, hogy bárki megkapjon.


F 20+

2019. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is az vagyok 18L és egyáltalán nem vagyok csúnya, csak válogatós. Nem feküdnék le akárkivel. De akivel működik a kémia köztünk azzal szívesen csinálnám, mint az állat.
2019. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!