Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő dolog hivatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő dolog hivatásos lányhoz menni?

Figyelt kérdés
Ha máshogy nem tudja egy férfi kielégíteni a szexuális vágyait muszáj ezt a módot választania. Máskülönben romlik a koncentrációja és frusztrált lesz a szex hiánya miatt. Rosszabb esetben enélkül a lehetőség nélkül még az első alkalmon sem esik túl.
2019. jún. 11. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, hanem gáz. Pontosan ahogy írtad, "Ha máshogy nem tudja egy férfi kielégíteni a szexuális vágyait", vagyis máshogy nem képes nőhöz jutni, ez pedig azok szemében, akik tudnak lenézendő viselkedés.
2019. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Igazából én is gondolkodtam rajta, hogy elmegyek hivatásos férfihoz. Arra jutottam, hogy valószínűleg nem tudnám megtenni, mert nem is igazán a szexre vágyom, hanem hogy kölcsönösen szerethessük egymást valakivel. Tehát az én esetemben valószínűleg bűntudatom lenne utána. Meg valamilyen szinten megalázó is lenne nekem, hogy fizessek valakinek a szexért, tudnám, hogy csak azért van velem.

De ha valakinek csak a szex számít, szerintem jobban jár egy egyéjszakással, persze akkor sem akárkivel, jobb elővigyázatosnak lenni.

De amúgy sokan járnak hivatásos nőkhöz, nem kell nagydobra verni, te tudod, de szerintem inkább próbálkozz ismerkedéssel és csak végső esetben menj éjjeli pillangóhoz.

Nem kérek privátot.

2019. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #2-vel.
2019. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StevenUp ***** válasza:
55%

Mert abszolút jellemtelen puhány f**ok azok akik k**vákhoz járnak...

Miét?

Mert képtelenek arra hogy férfiasan viselkedjenek, rinyálnak ahelyett hogy tennének érte. A könnyebb utat választják ahelyett hogy küzdenének a p*náért.

Ez csak egy ostoba belemagyarázás hogy ha nem kefélsz akkor romlik a koncentráció vagy bármi. Nekem is volt szex mentes korszakom és nem voltam se frusztrált sem pedig ideges vagy türelmetlen.

Mert nekem nem lételemem a dugás. Mert vagyok annyira intelligens hogy le tudtam kötni magam mert nem ez volt az életcélom hogy dugjak csak hogy megfeleljek az ostoba emberek elvárásainak...


Primitív és ostoba ember az aki kvázni jár és az én értékrendembe nem fér bele... Nem is szívesen vagyok ilyen emberek közelében mert érzem ahogy a rutinná váló önsajnálat kiöli az agysejteimet

2019. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

"Ha máshogy nem tudja egy férfi kielégíteni a szexuális vágyait muszáj ezt a módot választania."

-------------------------

Miért nem tudja máshogy a vágyait kielégíteni? Mert:

-igénytelen

-kövér

-nem ad magára

-nincs megnyerő személyisége

-ócska, divattalan göncökben jár

-ápolatlan

-masszív dohányos/alkoholista

-nincsenek jó szociális képességei


Abból a pénzből amit k.rvákra költenél vagyis havi szinten több százezer forint, talán a fenti defekteket lehetne kijavítani, de te tudod.

2019. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

"Igazából én is gondolkodtam rajta, hogy elmegyek hivatásos férfihoz."

----------------------

Hát hogyha nőként ezen gondolkodsz akkor hatalmas gondok lehetnek itt is. Tinderen a pasik tekintélyes része szó szerint AKÁRKIT megdugna. Ha azok közül is csak a full igénytelenek találnak meg akkor neked is elég komoly befektetést kellene invesztálnod a külsődbe. Kezdhetnéd a diétával, sporttal, személyi edzővel.

2019. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem elítélendő, én csak feleslegesnek tartom, mert több érzelem és intimitás szorul a bal kezedbe, mint sok örömlányba.


A felsorolt érvek meg hülyeség, mond ki konkrétan, hogy hiányzik a női test érintése, és hogy férfinek érezd magad, ne gyere ilyen "koncentráció" bullshit dumával, mert mindazt a zuhany alatt is le tudod rendezni

2019. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész, megdugod és nem árulod el senkinek! Ki ítélel ha nem tudja meg senki?


Gyermeteg dolog ego kérdést csinálni belőle, hogy az igazi férfi... Micsoda baromság! Az igazi férfi a csirkét se a boltba vesszi, hanem levadássza? Mi értelme az ilyen önmarcangolásnak ha úgy se tudja senki? Baromság...

Megkívánod valamelyiket, elmész hozzá! Ennyi.

2019. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!