Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki ilyesmire gerjed, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyesmire gerjed, milyen érzés látni ha a párod mással van együtt?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a páromat de nagyon megnézném hogy pl valaki szájjal kielégít. Van valaki akinek volt ilyesmiben része?

2019. jún. 11. 17:35
1 2
 11/16 welcome1976 ***** válasza:
Engem nagyon izgatna. Párom is úgy érzem nyitott erre a dologra. Csak a megfelelő alkalmat és partnert kell megtalálnunk hozzá. 43f
2019. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Mi mar voltunk ilyen szituban :)

Párom kint volt külföldön sokáig. Én kb itthon kapartam a falat 😅 panaszkodtam neki.

Mondta hajrá, keress valakit :)

Hivtam egx pasit:) elmondtam meg neki előtte a szitut, kamera kapcsolásban benne lenne e ?

Baromi izgató volt szemezni férjemmel miközben a srácot szoptam 😇😇🤤

2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Féltékenységgel kevert leírhatatlan izgalom. Így fogalmazta meg a férjem.
2019. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es, ez eszméletlen, nagyon örülnék ha ilyet csinálna!
2019. jún. 18. 20:12
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nálunk, nagyon izgatott, és voltam a másik oldalon természetesen az is nagyon jó volt.


Mikor a másik fél elélvezett jól megdugtam és én is a szájába mentem el.


Bár nem ide tartozik, de a legjobban azt szerettem, hogy ha dugta valaki hátulról és úgy szopott. Nekem az jött be legjobban.

2019. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 GigiDiAugustino ***** válasza:
Undorítóak vagytok egytől-egyig.
2019. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!