Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki megbánta hogy elveszte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki megbánta hogy elvesztette a szűzességét?

Figyelt kérdés

Konrétan arra az esetre gondolok mikor már nagyon vágytatok rá, akartátok hogy elveszítsétek.Nem volt rossz, élveztétek, de mégis inkább még vártatok volna még.

Miért bántátok meg és miért vártatok volna még?


Én férfiként mondom hogy bár többet vártam volna. :(



2019. jún. 12. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a kérdésed erre irányult. De nem magát azt bántam meg hogy elvesztetem a szüzességem, hanem azt, ahogyan. 16 éves voltam gondoltam, hogy már ideje lenne elveszíteni.. :D volt akkor egy barátnőm aki iránt nem éreztem semmit, kb. 2 hete lehettünk együtt amikor megbeszéltük, hogy akkor szombaton én átmegyek hozzá és mi akkor most márpedig szexelni fogunk :D nem tudom hogy itt rontottuk el (utóbb rájöttem, hogy eszméletlen kiábrándító az előre megbezsélt szex) vagy az volt a baj, hogy részemről nem igazán voltak érzelmek a kapcsolatban, de nekem hatalmas csalódás volt. Széttette a lábát, betettem, 3 perc után elmentem. És utána megsemmisülten ültem le az ágy szélére.. ENNYI? Ennyi az egész..?? :D Erre vannak úgy ráizgulva az emberek? Nyilván azóta változott a véleményem de ettől függetlenül nem az volt életem szexe amikor először csináltam. Miután elveszítettem utána hetekig nem is volt semmi kedvem belevágni újra.
2019. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 voltam. És igen..megbántam. Azt is hogy kivel. .es meg eretlen is voltam ra..nedves sem lettem..fajt is..

De ugye jajj mikor vesztem már el..egy barátnőm sem volt már szűz.. én is siettetni akartam a dolgot.

Varhattam volna még

2019. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam, de azért jó is volt megkönnyebbülni. Azóta vallásos lettem, és ma már nem zavarna, hogy szűz lennék, ahogy nem zavar az sem, hogy nincs nőm. Szerencsére nem égtem ki, az első és az utolsó szexem között 3 év se telt el (nem számítva egy utólagos ujjazást), tehát javarészt azért szex nélkül éltem, és élek is, megint peregnek az évek szex nélkül.

Ha most kellene tippelnem, akkor legközelebb a nászéjszakámon fogok szexelni, már ha lesz olyan nő, akit rá tudok venni, hogy addig ne szexeljünk.


28F

2019. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szó szoros értelmében vett megbánásról nem beszélhetünk, de 44 év távlatából úgy látom, nem vált volna káromra, ha nem 16 éves koromban történik. Alapjában véve jól jártam így, hiszen egy 33 éves csinoska özvegy volt a tanítómesterem, és a későbbi sikereimet is megalapozta azzal, hogy a gyönyörök birodalma mellett a női lélek rejtelmeibe is bevezetett. Mindazonáltal amikor az ember először jut el oda, királynak érzi magát. És hát nem biztos, hogy agy birodalomnak nagy hasznára van egy 16 éves gyerekkirály.
2019. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16.voltam.Megbántam.Szüzességem elvesztését mindig úgy terveztem,hogy jön a nagy szerelem és gyertyafényes vacsora,franciaágy,romantika...A nagy szerelem megvolt,feljött hozzám és még a konyhában letepert a földre.Azt mondta,vigyázni és figyelni fog rám.Erre egy erőteljes mozdulattal tövig nyomta...nagyon fájt.Kiábrándultam.

28/N

2020. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!