Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztette a szüzességét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ErdeiAttila kérdése:

Elvesztette a szüzességét, mégis fáj a szex előtti első behatolás! Miért?

Figyelt kérdés

A barátnőnnel megvolt az első szex. Nagyon szép és jó volt.

DE! Kb. a 2. vagy 3. szexnél (ugye más-más napokon), még mindig ugyanúgy fáj neki, ha behatolok. Pedig az én véleményem szerint nincs kis péniszem, amitől esetleg nem szakadna át a szűzhártya.

Nem lehet esetleg baj, hogy szorong a behatoláskor?

Misszionáriusba szoktuk kezdeni.



2017. nov. 17. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem évekig fájt a szex...... mert a rohadt tb-s nőgyógyászoknak mikor elmondtam hogy iszonyatosan fáj a szex lerendezték annyival hogy így vagyok belülről össze rakva. Magán nőgyógyász 3,5 év után, kb 2 perc alatt kiderítette mi a bajom, meg is műtöttek vele, most lábadozom: endometriózisom volt amitől fájhat.


Nem feltétlenül ez a barátnőd baja, csak azért írtam, hogy ha még hónapok múlva is fennál nála ez akkor menjen el egy jó nőgyógyászhoz, ne járjon úgy mint én.

De amúgy lehet még pszichés oka, gátlások, félelmek, nem tudja magát elengedni, meg kell ismernie magát szexuálisan :) Eléggé sanszos h szorong, és azért fáj neki. Legyél vele nagyon nagyon gyengéd és türelmes, még ha hónapokba is telik. Különben nagyon nagy sebeket tudsz rajta ejteni lelkileg.

2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ez teljesen normális egy ideig, nem szokja meg olyan gyorsan a hüvely ezt a változást. Egy olyan izom ami előtte feszesen állt, és hirtelen beraknak oda valami olyat ami szétfeszíti azt nem szokja meg egy alkalom után. :) Nekem azthiszem 8-10 alkalom volt amíg így fájt az első behatolás, lehet a kezdeti stressz is rásegített egy kicsit. Azért ha nem változik 10-20 szeretkezésen belül akkro egy nőgyógyászt érdemes felkeresni. :)
2017. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nem indulok be rendesen akkor a mai napig tud fájni, pedig nem most kezdtem...

Ő eléggé nedves? Eltud lazulni?

Vagy neked túl nagy és még nem szokott hozzá...

Legyen kicsit hosszabb az előjáték, hogy mégjobban felizguljon.

2017. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Óó nekem is nagyon sokáig fájt, nem csak az első... Az első 5-10 szex az biztos kellemetlen volt, de még most is előfordul, hogy az első behatolás szúróan fáj...

Csak nagy ritkán marad el ez a fájdalom, pl. ha már őrülten fel vagyok izgatva, tocsogok és semmi más nincs a gondolataimban, csak az, hogy végre egyesüljünk, vagy ha úgy ülök a páromra hogy még nem teljesen merev, hanem bennem merevedik meg. De ha több idő kimarad, (másfél hét már annak számít) és nem sikerül teljesen elengednem magam valami miatt, akkor fájnak az első lökések, amíg nem szokom az érzést :(

2017. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Általában csak a behatolás fáj, de utána már ő is élvezi.

Igen eléggé nedves szokott lenni, mert előtte van előjáték, de majd ezt megpróbálom akkor elnyújtani.

Nagyon odafigyelek rá, mindig, amit csinálok kérdezem, hogy jó e így, fáj e. Figyelek rá, mert ez is 2 emberen múlik, ha nem tetszik neki, akkor próbálok másképp hozzáállni.

De azt még soha nem mondta, hogy rossz.

Az első hozzászólónak viszont mihamarabbi felépülést.

18/F

2017. nov. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!