Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol kellene alkalmi esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kellene alkalmi esetleg komoly kapcsolatot keresnem?

Figyelt kérdés
25/F, sportos alkat, kollégáktól kapok visszajelzéseket, hogy "állandóan csajozna ha így nézne ki" stb... és ezt nők mondják..:D Viszont hosszú ideje először vagyok szingli, szeretnék tapasztalni, ki milyen sextárs keresőt használ ami él is, valós lányok/nők vannak java részt, és közkedvelt is. Van ilyen? Arra nem vagyok kíváncsi, hogy az utcán.... azt tudom, de felesleges köröket sem szeretnék futni, legutóbbi ilyenből csak fájdalom lett mert hiába tisztáztuk előre a szándékokat.. bántani nem akarok senkit és így ez nekem is csak rossz érzés lett....

2019. jún. 13. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kreativitással inkább ne... “nők mondják”. Akkor szerinted hol kellene?:D
2019. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
munkatárs ismétlem..... szeretem a munkahelyem, jó bejárni, jó a hangulat szeretném ha ez így is maradna.... sem irigyre sem esetleges kínos pillanatokra nem vágyom. Szépen kérlek ne oktass hanem válaszolj vagy maradj inkább csendben.
2019. jún. 13. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi köze van annak hogy hol ismerkedtek meg ahhoz hogy végül meg tudjátok-e értelmesen beszélni mit akartok egymástól.


Ja és a szexkapcsolatok 90%-a nem úgy születik, hogy a felek előre megbeszélik hogy csak szexet akarnak

2019. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne fantáziád, tudnád hogy azok a nők hajtanak rád:D

És főleg, ha jó a hangulat, pont akkor kell lépni.

Egy olyan helyen jó hogy nem nőzik valaki, ahol sokan kavarják a szart beszélnek össze vissza. De ahol még a hangulat is jó, ott a lecsóba kell csapni... adott a hely:D

2019. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hidd el ha tudnád hol dolgozom nem így vélekednél, mért nem lehet megérteni, hogy a munkahely az tabu?
2019. jún. 13. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A munkahely csak akkor nem tabu, ha jön egy olyan igazi szerelem. Mert azt nem szabad elengedni, bárhol találod is. Egyébként komoly kapcsolatokat múzeumokban, könyvtárakban, színházakban, vagy akár az utcán is belebotolhatsz valakibe. Könnyű kapcsolatokra meg ott vannak a különböző társkereső oldalak, persze itt is lehet akár komoly kapcsolatokat is szerezni. Vagy ha sportos vagy, akkor menjél biciklitúrákra, evezős túrákra, és ott majd megismerkedhetsz olyannal, aki talán jobban tetszik, jobban megfelel.
2019. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mutatvány ott bukik, hogy KAPCSOLATRA hajtasz. Felejtsd el, és a NŐRE koncentrálj. A többit az idő megoldja. Vagy felejthető ágybetét lesz, vagy egy földöntúli szépségű szerelem. (És persze a kettő közötti ezernyi árnyalat.)
2019. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a vicc az, hogy hétvégén pont ezt csináltam, elmentünk haverral wakeboardozni, de ott ugye szingli csaj nincs mert alapvetően ritkán fordul elő hogy 3 barátnő kimegy wakelni eggyet :D de persze értem mire gondolsz és egyet is értek! =)
2019. jún. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!