Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Nektek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek mi a legnagyobb szexuális vágyatok? Mit élveztek a legjobban?

Figyelt kérdés
Főleg ötletek miatt is érdekelne, tapasztalat szerzés céljából. 18L
2019. jún. 13. 23:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%

Tanitgatni egy tapasztalatlan lányt hogy megtudja milyen jó dolog is a szex és lehet élvezni is. Csak nem ismerek olyat akit érdekelne.

26/F

2019. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hat ebből nem sok ötletet tudtam szerezni:D
2019. jún. 14. 00:01
 3/28 anonim ***** válasza:
18%
Szo.pj le annyiszor egymás után, hogy semmi ne maradjon a zacsiban ;)
2019. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenkedést, főleg nyáron, hancúrozást, fürdőköpenyből kibújást, kikandikáló testrészeket, láb csókolását és simogatását, ablakban állva szexet hátulról.


28F

2019. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek nagy vágyaim. Jelenleg egy lassú, odaadó, szeretetteljes szopásnak tudnék a legjobban örülni.
2019. jún. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
ha érzékien leszopnak,és lenyelik.
2019. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Hosszú akár vállig erő kesztyű ha latex az extra izgató számomra. Keskeny csipkéjű combfix fekete vagy bőrszìnben. És minden egyéb csipkés fehérnemű is.


Továbbá ha orálnál tövig be tudja kapni a lány az is nagyon jó. Meg úgy unblock ha a lány is aktívabb és nem csak várja hogy kezelésbe vegyem. 24/F

2019. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Beleélvezni egy nőbe. Szopás se kell, csak óvszer nélkül egy orbitális méretű lövés a punciba.
2019. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

Én már annyi mindent megéltem a 22 évem alatt!...


Dugtam mindenféle csajt, kialakult az ízlésem nők iránt, volt magas, alacsony... ilyen olyan. Modellek.


Volt punci, anál, popsiból szájba, mindenhova élvezéssel.


Szobában, sátorban, csaj szülei feletti szobában, kültéren (vasútállomás mellett nappal)...


Ujjaztak meg, nyaltak ki. És ezt mind csajokkal csináltam. :D


Mi izgat még? Nem sok ujat tudnak mutatni.

Amire még nem találtam (elég bizalmas) partnert az az, hogy megdugjon a csaj felcsatolhatóssal.


Ennek egy oka van: nem csípem a dominákat. Nem akarom hogy megalázzon, nem akarok szopni. Csak dugjon meg. Egy csaj. Ennyi.

Inkább szeressen mint fájdalmat akarjon okozni.


És tudom! Sokan lefognak szólni ezért. Csakhogy nem izgat, mert ezeket mind atéltem s ennyi tapasztslat után kell új irá yokba nyitni. Én meg nem félek.


Amúgy! Ha esetleg csaj vagy s mahadra ismertél, 18 és 25 év között írhatsz nekem.

Eskü jófej vagyok.

22/F

2019. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

attol is függ hogy a csajnak melyik része a legjobb. de alapvetően az orális sex nélkül nem akarok élni. a behatolás legtöbbször jobb, de ha nincs néha egy jó szopás/nyalás vagy legalább egy kis gesztusos puszi egymáséra akkor nekem a csaj nem kel az biztos.

Tök sok vágyam van. Nem tudom hogy elkezdjem e irni mindet. De most vagesz lenne puncit elélveztetni. csak nincs partner

28f

2019. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!