Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Nektek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek mi a legnagyobb szexuális vágyatok? Mit élveztek a legjobban?

Figyelt kérdés
Főleg ötletek miatt is érdekelne, tapasztalat szerzés céljából. 18L
2019. jún. 13. 23:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

"Dugtam mindenféle csajt, kialakult az ízlésem nők iránt, volt magas, alacsony... ilyen olyan. Modellek."


És hány volt közülük ingyenes?:)


"Volt punci, anál, popsiból szájba, mindenhova élvezéssel."


Ó, hát ez többszörösen pipa.


"Szobában, sátorban, csaj szülei feletti szobában, kültéren (vasútállomás mellett nappal)..."


Szobában, konyhában, nappali padlóján, mosdókagyló pultján, zuhanyzó alatt, szaunában, fürdőkádban, szüleimmel EGY szobában, ugyan nem vasútállomáson, hanem magán a vonaton, repülőgép mosdójában (ott csak orál), jachton, öt különböző országban.

Ugye, hogy van még új..?


"Ujjaztak meg, nyaltak ki. És ezt mind csajokkal csináltam. :D"


Sokszorsan pipa, kölcsönösen. Sőt, nagylábujjal is, oda-vissza, egyszerre is.


"Mi izgat még? Nem sok ujat tudnak mutatni."


Na, erre majd visszatérek lentebb.


"Amire még nem találtam (elég bizalmas) partnert az az, hogy megdugjon a csaj felcsatolhatóssal."


Ez már erősen meleg vonal. Ilyet heteroszexuális nem vágyik.


"És tudom! Sokan lefognak szólni ezért. Csakhogy nem izgat, mert ezeket mind atéltem s ennyi tapasztslat után kell új irá yokba nyitni."


Na, akkor új dolgok: ételek felhelyezése, majd kievése, ezután pedig szájjal átadása punciba, popsiba (virsli, szőlő, dinnyeszelet), kipróbálhatnád vonaton az orális, anális, vaginális szeretkezést (velem mind megtörtént), repülőn is, popsiba élvezni fürdőkádban egy intenzív mozgássor után, szauna hőjében bírni az aktust, és mással egy szobában tenni meg, miközben ők alszanak, és nem jöhet ki hang belőletek, kipróbálhatnád, milyen az orális kényeztetés, miközben a lány a szüleivel beszél videchaten, vagy milyen belepisilni a lány popsijába, tudnék neked mutatni egy speciális kézi kielégítéses módszert is, ami sperma helyett vizeletet spricceltet ki, és a legnagyobb orgazmus, amit ember átélhet. Vagy csak milyen hatszor egymást követően ejakulálni oráltól sorozatosan. Ehhez olyan őszinte, odaadó, szoros kapcsolat is kell, ahol az áldozatkészség kölcsönös, mert egyéjszakásban ilyet átélni nem lehet.

Még nekem is, aki nálad sokkal többet élt meg, maradtak ki dolgok, nem értem én sem a sor végére.

Medencében még szeretném, asztal alatt átélni valamit, miközben többen körülülik azt (bár színházban már volt mellmasszírozás, fenékujjazás a sötétben, és moziban is simogatások), nyilvános helyen, kint a szabadban egy szoknyát fellibentve valahol, és még a repülőn is elmaradt a száj mellett két másik pont a párommmal való szeretkezéseinkben.


Ráadásul mindezt állandó kapcsolatban.;)

2019. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony, tetovált, piercinges vagány csajszit kinyalni, hmmm ;)
2019. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános szex
2019. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
*fellibbentve
2019. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szép arcú nő arcát telespiccelni és ő élvezettel szetkenné az arcán a geczit, hagyná megszáradni rajta.
2022. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Látni amikor egy nő élvez, érezni akár az ujjammal, akár a farkammal ahogy vonaglik a puncija, remeg a teste, némelyik sikoltozik, rúg, harap karmol, bepisil, alig tud magáról annyira élvezi. Igyekszem minden alkalomal elérni ezt nála. Néha többször egymás után. Annyira izgat, hogy a látványtól én is pillanatok alatt elmegyek, néha én is 2-3-szor.
2022. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

-análsex után nézni ahogy kifolyik a sperma a kitágult popsilyukából

-kinyalni egy lányt közvetlen pisilés után

46F.

2023. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Rocco20 ***** válasza:
Seggből szájba.
2023. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!