Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi mindenki azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt, hogy szőröspunci-nyaláskor a fogak között marad a szőrszál? Veletek volt már ilyen, vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 09:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%

3# vagyok.


Igazad van aki beszolt, nőt tenyleg nem nyaltam meg, mert nő vagyok nagyokos !


A szőr igenis hullik !

Es igenis bekerül a masik szájaba !

Ha szopsz, ha nyalsz !

2019. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%

Istenem ezz a sok kenyes pasit...


Csak mondom elvarni ilyet a legnagyobb bunkosag

Leven te nem rendelkezel a masik testevel

Mindenki ugy hordja a testen a szort ahogy neki kenyelmes

Max szepen megkerheted de ha nem teszi meg akkor vagy elviseled vagy lelepsz...

2019. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
#11, ki szólt be neked?
2019. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
De bizony, akár a szádba is juthat a szőrszálakból, de ami engem legjobban zavar, hogy szúrja- irritálja a szám szélét, ajkamat, adott esetben a nyelvemet is... Szerintem sokkal jobb a csupasz, vagy a rövid fazonra nyírt.
2019. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Az én páromnak is szőrös, bár ő férfi, de nekem is tiszta szőr szokott lenni szex után odalent, szopáskor is. Gondolom akkor nőknek is hullik. Engem is már kezd zavarni főleg,hogy a heréknél se vágja le egyáltalán és kb.5-6cm hosszú, de elvárja, hogy ott is kényeztessem
2019. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Én nem várom el, hogy a szőrösömet kényeztesse a nő, elég, ha az elején kézzel rásegít, ha kell, hogy álljon, viszont a szőröset is szívesen nyalom. Szóval ebből a szempontból nem várom el a másiktól, hogy borotválja, én se borotválom, de nem is kell a szájába vennie.


28F

2019. jún. 14. 11:20
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Öntsünk végre tiszta vizet a pohárba! Nyalni nem a szőrt kell! Ha néha egy szál odatéved, istenem nagy dolog... Számomra akkor is izgatóbb egy gyönyörű, dús szőrű punci, egyébként másodlagos, nem ez a lényeg egy nőben, csupasz is lehet igénytelen, szőrös is lehet ápolt!
2019. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%
Az itt nyilatkozó 40-es nők rájöhetnének, hogy elmúlt már rég az ezredforduló a fiatalságotokkal együtt. Nagyon rég nem divat csupasznak lenni.
2019. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#12

Igen, mindenki maga rendelkezik a teste felett. Afelett meg, hogy kivel fekszek le vagy kit szopok le, én. Ilyenért én ki is dobnám a pasit, ha kérésre sem vágja le. Lehet, hogy az ő teste, de nem neki kell küzdenie a gusztustalan szőrszálakkal a szájában...

2019. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#18: lehet, hogy rosszul olvastam, de épp azt írták, hogy már nem a régmúlt van, mindenki vágja. Mondjuk én meg ezen lepődtem meg, mert más válaszoknál meg az ment, hogy maradhat nyugodtan szőrös.
2019. jún. 14. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!