Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha egy fiú ismerősötök megkérne titeket, hogy nézzétek meg vetkőzés közben?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :D

2019. jún. 14. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy megnézném. Attól függ melyik ismerősöm kérné. Nem mindegy, hogy a dagi haverom vagy az izmos haverom. 💁. 19/L
2019. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

megnézném :D


25

2019. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ki. Van pár fiú sporttárs, akiket szívesen megnéznék.


20L

2019. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőt kérdezem.A dagi haveroddal mi a baj?
2019. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én megnézném,de utána mi a teendő?Én is levetkőzzek?20L
2019. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És ennek mi értelme van?

Megnézem h milyen izmos teste van, és h mekkor a f*rka, és utána mindenki megy haza?


L

2019. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
#4 az izmos pasik jönnek be
2019. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kell, én megnézem a dagi havert is, ha más nem vállalja. De csak 100 kilóig!
2019. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Télen vagy nyáron? Nem mindegy, hiszen egy rövidnadrágot és egy pólót, gatyót fél perc alatt leveszi, ám télen, eltart vagy 3 percig, mire megszabadul minden ruhától. :-)


Erotikusan táncol közben, vagy csak öltözik? Mert ez sem mindegy!


Ahogy kérdezték előttem is, ha már pucér, akkor mi van? Megnézem, hogy öltözik fel? :-o Vagy igény esetén szex is játszik?


Kedves 1-8-as! (gondolom, ugyanaz a hozzászóló)

Mi baj a duci srácokkal? Ők nem lehetnek jók az ágyban? Megeshet, még jobb lenne, mint az izomagyú! Tapasztalatból mondom, az intelligencia, a kedvesség, a figyelmesség sokkal többet jelent a szexben, mint a külcsín! (Persze, vannak ducik között is önző, tahók. Ugyanígy izmosak között is akad értelmes.)

100 kilóig? A magasság nem is számít? :-) Arról nem is szólva, az izmos ember súlya is eléri olykor a 100 kilót, mégsem duci.


Ha lehet én férfit kérek, nem fiút! ;-) Kiló nem számít, de legalább 25 éves legyen.

37N (Nem kérek privát ajánlatokat!)

2019. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy nézek ki, mint Bud Spencer a korai filmjeiben, és el sem hinnétek, hány nőnek jön ez be! :-D

Soha nem voltam sovány (illetve 4 éves koromig), de nem okozott problémát a csajozásba alkatom. Óvodától kezdve mindig volt olyan lány, aki belém volt habarodva. Sportoltam, de nem igen fogytam le. Kamaszon is nőmágnes voltam. Haverjaim soha nem értették, ill. értik, hogy csinálom. Én sem tudom, csak jönnek a nők. ;-)

47F


ui.: vetkőző nőt nem lehet kérni a srác helyett? :-D Hölgy ismerőseim között lenne jó néhány, akiket szívesen megnéznék vetkőzés közben! ;-)

Csatlakozom a visszakérdezőkhöz, miért csak nézni lehet, mi van, ha levetkőzött az illető srác, nő?

2019. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!