Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha egy fiú ismerősötök megkérne titeket, hogy nézzétek meg vetkőzés közben?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :D

2019. jún. 14. 21:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#9: Csak öltözik. Igény esetén szex? Ez a kérdés nem a szexről szólt.


#10: Lehet vetkőző nőt kérni,de itt most szó sem volt kérésről :D

Miért csak nézni lehet? Nem csak nézni lehet, csak nekem konkrét tapasztalatom van benne. Egyszer egy lány öltözködés közben véletlenül rámnyitott, de zavarba jött és kiment. De látta. Nekem meg tetszett ez az egész és azóta is izgat,hogy valaki lásson,de a valóságban nyilván ilyenekre nem igazán mernek szerintem lánytól kérdezni :D Nyilván nem is arról van szó,hogy random lány előtt levetkőznék, nem zaklatásra menne ki a játék. (De most nem partnert keresni jöttem ide,nem kell félre érteni).

2019. jún. 30. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!