Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/pasik ti meddig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/pasik ti meddig várnátok a szűz barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Ugy vettem észre az eddigi barátaimon hogy egy pasinak elég nehezére esik ez a dolog, még úgy is hogy kap "helyette" ezt-azt...


19L



2019. jún. 15. 06:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó: normális, amennyiben az esküvőt 14 évesen tartjátok, ahogyan a Biblia korában.
2019. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen vàrnék pàr hónapot vagy akàr fél évet is. Fôleg ha kapok ezt azt. Nem értem mi olyan szörnyü ebben. Legalàbb nem vagy egy ribizli aki bàrkivel csinàlja azonnal.
2019. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 LazyJones ***** válasza:
100%
Volt már, hogy vártam másfél évet is, de azt azért nem ismételném meg. Pár hónap viszont gond nélkül beleférne, főleg ha ezek a hónapok arról szólnak, hogy a felek megismerik, kiismerik egymás testét és kapcsolóit.
2019. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
#11: Oda kellett volna írni a Bibliába lábjegyzetbe, hogy a XXI. században nem érvényes. :D :D :D
2019. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, akkor a nászéjszakáig is, csak ugye kell a bizalom, hogy örökké együtt maradunk.


28F

2019. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Övező: nem mondtam, hogy nem érvényes a Biblia. Lehet érvényesnek tartani, de akkor tényleg tartsuk annak, ne csak bohóckodjunk. Tilos a házasság előtti szex? Rendben, de akkor házasodjunk akkor, amikor annak a Bibliában is ideje volt: 13 évesen.
2019. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy semmi vallási megfontolás nem áll a helyzet mögött, ha már a Bibliát emlegetjük
2019. jún. 15. 13:52
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, hogy most a szüzességeden van a hangsúly, de vonatkoztassunk el egy picit. Nagykorú vagy. Gondolom a barátod is az, akirol feltételezem, hogy már nem szűz. Főleg ha ő idősebb pl 25 körüli, akkor tényleg felesleges időhúzás meg az 1 év "türelmi idő". Nem azt mondom, hogy két hét alatt vagy 3. 4. randi után, de 2 HÓNAP alatt kiismerjétek egymást, hogy mennyire komolyak a jövőbeli terveitek. Ha volt már petting, és mindketten vagytok rá, ne huzzatok az időt.
2019. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Macnab ***** válasza:
Mi az az ez-az??érdekelne mivel tudod kielégiteni a partnered..ha nem titok?
2019. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Orálra gondoltam
2019. jún. 16. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!