Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 46 kilos lanykent mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 kilos lanykent mekkora szilikon ciciket csinaltathatok magamnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg semmi mellem nincs, teljesen lapos vagyok. Meg szeretnem csinaltatni a melleim. Az erdekelne, hogy vekony testalkattal mi lehet a maximum meret, amit kaphatok. Elsosorban olyan nok velemenye erdekelne, akik mar atestek hasonlo muteten. 27/no

2019. jún. 15. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Először is nem kell feltétlen szilikon melleket csináltatni, mert egy kis mell sokkal esztétikusabb és szebb, mint egy szilion.


Egyébként, ha mégis megcsináltatod akkor semmiképpen ne túlozd el.

2019. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha alapból nincs szinte semmi melled akkor nagyságrendileg 350-400ccm ami egy vékony nőn még jól mutathat. Bocsi, nem vagyok nő, viszont a hugom átesett ilyen műtéten, így van némi rálátásom :) 28/F
2019. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolso. A hugod is vekony lany? Neki mekkora van es mennyibe kerult?
2019. jún. 15. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit probálj meg hízni.
2019. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is hízz. Illetve magasságod nem írtad, felmehetnél akár 60 kg-ra is, persze függ a magasságtól, hogy hogy oszlana el. Ha van pénzed szilikonra, legyen tömegnövelésre, edzésre, konditeremre is. Most ez úgyis divat, sok csaj leggingsben, sportcipőben.
2019. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 érdeklődő35 ***** válasza:
Arányosat. B nél ne nahyobbat szerintem. Valószínűleg az A is elég lenne...
2019. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!