Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik a legjobban mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a legjobban mondják milyen jók az ágyban, azok a legrosszabbak? N

Figyelt kérdés
Neten sokan hencegnek, hogy de jók az ágyban, tapasztalat alapján azok a legbénábbak.
2019. jún. 16. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok szájkaratés van, ezzel próbálják javítani a negatív tapasztalatokat :)
2019. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez egy animés/filmes klisé átalában vlamit tudnak csak sokkal kevesebbet mint ahogy ők gondolják x)
2019. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt már én is több nőtől hallottam, hogy a nagyszájú pasik sehol sem voltak tudásban. Én mondjuk amondó vagyok, nem hencegek ha valaki kíváncsi járjon utána. :) Nálam egy nő volt aki előadta, hogy ő milyen istennő sz*pásban hát valóban borzasztóan béna volt... 29/F
2019. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketesük van. Olyan fiúknak kicsi a peniszük és ügyetlenek..
2019. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt olyan pasi, hogy ilyen jó, meg olyan jó, meg sikoltozni fogok tőle :D

Aztán kb. 3 húzás után elment, második menetre nem volt képes. Majd rámfogta, hogy miattam van, mert túl jó vagyok.

2019. jún. 16. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, van, aki tényleg jó és tudja is magáról. Viszont a nagyképűség kicsit sem vonzó, úgyhogy emiatt sokat süllyed az értéke.
2019. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? 16?

Hogy nem tudod megkülönböztetni az üres nagyképűsködést a megalapozott magabiztosságtól?


Olyen férfivel aki azt ígéri hogy sikoltozni fogsz, komoly nő nem vesztegeti az idejét


F

2019. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindent meg kell tenni a sikerért gondolom így gondolják és érik el hogy legalább egy alkalom legyen de amugy nincs erre alkalmazás ami megmondja mennyire jó ez eléggé szubjektív és tapasztalatból tudom hogy én is összefutottam egy nővel aki rendszeresen intim tornázott és bizony hozzákellett szokni sokkal szűkebb volt teljesen más érzés és a 15 -20 percből első alkalommal egyből 5 perc lett még szerencse hogy egy menet után nem megy el a kedvem ismerek olyat aki mondtah ogy egy elélvezés után nagyon lecsökken a motivációja
2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akik jók az ágyban azok nem nagyolnak vele ugyan igy van ez a mérettel is.
2019. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem hittem a szájkaratésoknak. Nem tudom milyen velük. Azt tudom hogy a legszendébben viselkedő pasim volt eddig a legbrutálisabb az ágyban. Persze ez lehet véletlen is.
2019. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!