Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire elítélendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Van a faluban ahol lakom egy szexmániás roma öregasszony akihez elég közel kerültem és felajánlotta hogy szexeljek vele én meg elfogadtam. Vele volt az első és elég béna voltam aztán felajánlotta hogy gyakorolhatok rajta bármikor és így már 2 hónapja rendszeresen átjárok hozzá
2019. jún. 16. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked jó, neki jó, mi a probléma?
2019. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ízlésed... az fix!
2019. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Oriasi sztori :)
2019. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idös?
2019. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mennék, hol van ez?
2019. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Én is mennék... valahogy nem lep meg, hogy az itteni nők zöme, ebből a “férfi„ felhozatalból nem akar választani ami többségében itt van..

A 90% lúzer... mindegy hova, csak lyuk legyen.

2019. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el de javaslom ha lesz egy nőd annyit mondj neki hogy volt egy szexkapcsolatod. Se többet.
2019. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!