Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem alkalmi szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem alkalmi szexnél nehezen merevedik meg és nehezen marad kemény akkor az azért van mert túl érzelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Még egy kérés: azt mondta az egyik lány fájt neki, pedig puha volt, emiatt elég picike is. Hogy lehet hogy neki mégis fájt?
2019. jún. 17. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg izgulsz, nem tudsz ráhangolódni a dologra.
2019. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Izgalom .... stressz valami görcsoldót lökjélbe egy rivót vagy egy kis alkoholt :)
2019. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tudtad felizgatni, ezért fajt neki.


Gondolj bele, egy tampon felhelyezese sem kellemes és gondolom h egy tamponnal azért nagyobb vagy még félmereven is..

2019. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!