Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék 30 feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék 30 feletti nőt 20 évesen?

Figyelt kérdés

A 30 igazából csak egy körülbelüli szám, úgy max 45 éves korig. Bár ismerek egy nőt, 50 felett van, de bármikor jöhetne, sajnos tiltott gyümölcs...

Viszont érdekelne, hol ismerkedhetnék (akár interneten is) idősebb nőkkel. Nem feltétlen komoly kapcsolatot keresek, sőt jobb lenne valami laza összejárás. Tinderen néztem de 30 fölött csak 3 nőt adott be a közelemben, közülük egy nézett ki jól.

Van köztetek olyan akinek fiatalon sikerült idősebb nőt meghódítani, vagy ahogy mondani szokták MILF-et?

20/F



2019. jún. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem itt is talalsz.. már lehet hogy privátot is kaptál kisfiu
2019. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én internetes partnerkeresőn találtam. Többször is, de nem egyszerű, sok nőnek írtam, néhány válaszolt, közülük néhánnyal találkoztam és volt akivel lefeküdtem. Munkám során is alakult szexkapcsolat. De az is olyan, hogy dolgoztam mondjuk 100 nőnek, abból 5-tel lefeküdtem.
2019. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt vagyok:D


30

2019. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TE sehol, ha itt kell megkérdezned!
2019. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
badoo.com
2019. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!