Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretnének szexelni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretnének szexelni de nincs kivel azoknak általában mi az oka?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék de nem tudok ismerkedni, nem járok el sehova, eddigi partnereimet a neten ismerem meg. Élőben nem tudok ismerkedni.


Más is van ilyen helyzetben?


2019. jún. 18. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondanám mert ronda vagyok,de ez nem teljesen így van. Az életképtelenségem az oka.
2019. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert túl fiatal vagyok
2019. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben igen. Azt mondják lányként könnyebb, es tenyleg, ha csak megb**szatni akarod magad, de olyat találni aki nem csak arra használna elég nehéz
2019. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most önmegtartoztató korszakom élem, csak hokizok.


Volt egy időszak, amikor kapcsolatban voltam, ez több partnerrel volt összesen 8 év. Ezután volt 1.5 év nyitott kapcsolat (1 fő partner, mellette mások is). Aztán jött csak a szexkapcsolatok kora, ez volt kb fél év.


Akikkel én találkoztam lányokkal, az összes komoly kapcsolatot akart, aki az én kategóriámban volt, nem pedig klasszisokkal lejjebb. Ezek a lányok "alkudnak" azért, hogy szexelhessünk.


Aztán vannak azok, akik a kategóriádnál lejjebb vannak, ők tudják, hogy nagyon gyorsan le kell nyűgözzenek, mert másképp valszeg nem lesz 2. alkalom, na ők gyorsan kaphatóak. Most ha valaki kevésbé néz ki jól, kevésbé okos, kevesebb ambíciója van, és még esetleg nem is kedves, azzal őszintén mit akarjak pár szexen kívül? Előadják, hogy nekik jó ez az egész, ha csak szex marad, de igazság szerint tudják, hogy ez az egyetlen esélyük a társaságomban maradni. Ez nyilván nekem nem tetszik, mert előbb utóbb jönnek a hülyeségek, a vallomások.



Kapcsolatban lenni nem szeretnék, mert egy átverés, kevés hűséges nő van sajnos, sokuk maguknak is hazudik és elfelejtkezik inkább 1-1 külföldi útról vagy céges buliról, hogy tartsa a szemében a saját "én nem csaltam meg a párom" képet, vagy esetleg úgy forgatja a szitut, hogy pont ilyenkor legyen nagy vita és szünet. :D A hűséges nő addig hűséges, amíg a kettejük értékét közel látja, onnan kezdődnek el változni a dolgok, amikor ez változik drasztikusan. Ez a férfiaknál is ugyanígy van, de manapság őszintén egy nagyon okos passzív aggro nő manipulációjával szemben túl sok eszközöd nincs, mert kb csak veszthetsz.

2019. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok, meg nem is tudok beszélni a nőkkel...

30F

2019. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vesztesek (ha pasikról van szó)
2019. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én annó túlgondoltam a dolgokat. Mindig mondták a csajok, hogy jó srác vagyok, de sosem hittem el nekik :D Volt pár kiütésem mert allergiás vagyok bizonyos kajákra és azt hittem majd emiatt senkinek nem fogok kelleni. Aztán valahogy tökre megfordult minden. Rájöttem, hogy nem is olyan nagy dolog ez.


Nem igazán jártam olyan helyekre én sem, általában neten ismerkedtem össze lányokkal és utána taliztunk. Személyesen valahogy nehéz volt megnyílnom az elején mindenki előtt. Valahogy biztosabbnak éreztem a neten kezdeményezni mindig, de ez nem teljesen igaz, mert volt, hogy pár mondat után elmentem csajokhoz talizni. Volt akivel egy fél napot sétálgattunk és nagyon jót beszélgettünk, de több nem lett és volt akivel alig beszéltünk, de ott aludtam mert messze volt és reggelre szét kúrtam, utána meg hívott, hogy folytassuk :D


Az egyszer biztos, ha neten megismersz valakit és addig juttok, hogy tali, akkor oda el kell menni. A monitort nem dughatod meg. Ha elmondod az illetőnek, hogy szűz vagy vagy ha nem, az szinte lényegtelen, ahogy érzed. Azt sem muszáj mindjárt az elején közölni, hogy te szexelni akarsz, a helyzet majd úgyis adja magát. Mikor úgy kezdtek összemelegedni, este csillagos ég alatt az égboltot figyelve ölelkezni vagy hasonlók, közben lehet csókolni, simogatni, tapizni a csajt ha engedi és ha ő is adja jelét a dolgoknak vagy nagyon enged mindent, akkor csak bátran tovább-tovább és egyszer azt veszed észre, hogy nincs rajta bugyi és muszáj lesz megdugni ;) Különben ha ellenkezik vagy leállít, az sem biztos, hogy azt jelenti, hogy nem akarja csak nem akkor és nem ott és nem azonnal. Ha nem hozza fel a témát később, hogy nem kellett volna, blabla és nem lovagol rajta akkor legközelebb ugyanúgy mehet, valszeg tovább fog engedni. Az is lehet, hogy épp nem készült és nem olyan bugyiban van vagy nem borotválkozott vagy csak épp megjött neki, stb... szóval ne vegyél mindig mindent magadra és ne várj a csodára, hanem tegyél is érte ;)

2019. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék szexelni nőkkel de sajnos az asszony nem engedi. (Sokszor még az sem hogy vele szexeljek) :D
2019. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!